Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz. Egyuttal szeretnem...

Bibliana kérdése:

Abortusz. Egyuttal szeretnem megkerdezni a hasolno cipoben jart lanyoktol, hogy hogyan tudtak ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
28 evesen terhes lettem a pasimtol aki ujra fuvezni kezdett minden egyes aldott nap! Szornyu dolgokat mondott nekem, pl, hogy soha nem erhetem el az exnoje szintjet, meg nem csoda, hogy az elozo pasim sem fogadott vissza, mert tuti rajott, hogy velem csak pokol volt az elete. Sokat sirtam, mert nagyon szerettem. Dontottem, elhagyom. Igy is lett es 3 nap mulva kiderult, terhes vagyok. Osszeomlottam, o meg akarta tartani, de ne ugy kepzeljetek el, mint egy rendes ferfit aki gyerekparti, hanem aki szarik mindenre es mindenkire, csak a szaja mondja, hogy tartsd meg, de semmit nem csinal. Neki van egy 6 eves gyonyoru kisfia, akit imadok es hetente 2x volt nalunk, akkor is egyedul jatszott a kertben, mert apunak fuveznie kellett a haverokkal es rafujni a fustot, ha mar bejott a gyerek. Angliaban lehetoseg van gyogyszeres terhessegmegszakitasra, ahonnan 2x alltam fel es jottem el sirva, a noverek szerint inkabb mutet kellene, mert en nem birnam feldolgozni. Vegigolvastam az internetem 3 heten keresztul mindent, ami az abortuszrol szol. Nok tortenetet, akik megbantak es akik nem. Semmi mas nem jart az eszemben. Az utolso napon mielott a korhazba mentem, kertem, hogy talalkozzunk. Akkor is borzasztoan lekezelo es arrogans volt, lehulyezett es en vegul elmentem es bevettem a tablettat Az eszem tudja, hogy ez az ember nem erdemelte meg, hogy szuljek neki es mar elhagytam mikor rajottem terhes vagyok, de most megis nagyon megbantam! Hiszen 2x is visszajottem, tudtam, hogy ez nem a gyerek hibaja. En itt elek kint egyedul, minimalberen, aminek a felet hazakuldom a csaladomnak. Anyamtol nem sajnalom, de a lusta, tehetetlen ocsemtol igen. Mar autom meg jobb eletem lehetne, ha ok nem lennenek. Szornyu ezt mondani, de igaz. Szoval az en esetemben nem allt fent, majd a szulok segitenek dolog, sot a gyerek apja ugyebar egy drogos pancser. Gyulolom, hogy en mindig mindenkinek adtam eselyt. Az alkoholista apamnak, a luzer ocsemnek, a drogos baratomnak, nem is egyszer es magamnak egy artatlan gyerekkel nem! Azt kivanom bar a mehemmel egyutt lokodott volna ki a gyerek, aki 7 hetes volt es lattam es rohadtam volna ott meg! Ezt az egeszet azert irtam le, mert egyreszt valakinek el kellett mondanom, senki nem tud rola es elmondani, hogy higgye el nekem minden abortusz elott allo no, hogy MEG FOGJA BANNI EGY OROK ELETRE! Es ugyan hiaba olvastam en is ezen a forumokon allandoan es megis igy dontottem, ha csak egy valaki meggondolja magat, akkor ugy erzem tettem valamit es ha mar megoltem egyet, legalabb mentsek meg egy masikat! Es tudom, hogy hulyenek neztek, de kotottem egy alkut Istennel, ha olyan letezik egyaltalan, megprobalok teherbe esni tole ismet, amilyen gyorsan csak lehet es ha ez bekovetkezik, akkor visszakapom a gyerekemet. Lehet csak az abortusz utani szindroma mondatja ezt velem, de ehhez nem kerek kommentet, csak ertsetek meg! Koszonom mindenkinek, aki vegig olvasta
2011. szept. 15. 10:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
akármennyire ellenzem az abortuszt, szerintem helyesen döntöttél és nem csak magad érdekéből, de soha nem lehet tudni hogy a gyerek milyen fogyatékossággal született volna az apja drogozása miatt, meg ha a meglévő gyerekével sem foglalkozik, sőt ráfújja a füstöt, hát felháborító, nyugi
2011. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"otottem egy alkut Istennel, ha olyan letezik egyaltalan, megprobalok teherbe esni tole ismet, amilyen gyorsan csak lehet es ha ez bekovetkezik, akkor visszakapom a gyerekemet. "


Ilyen butaságot ennyi idősen már ne mondj. Elvetettél egy gyereket és most csináltatnál ugyanattól a hapitól mégegyet....Én hiszek Istenben, de ebben ne vele köss alkut, hanem magaddal, hogy találsz egy rendes pasit. Szerinted Istennek tetszene ha megismételnél egy felelőtlen hibát (a teherbeesésre gondolok), csak ezúttal akarattal?

2011. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, a hideget es a meleget is! Nem mondom, hogy nem voltam hibas, sot volt olyan, hogy akartam is, mert akarmilyen ez a ficko, szerettem nagyon. O volt az egyetlen, akitol akartam egyaltalan gyereket. Mikor megismerkedtunk, teljesen mas volt es persze az elejen is. Figyelmes es meg egy szal cigit sem szivott honapokig. En pedig mindig is biztam, mindig is naiv voltam, valoszinuleg ez mar igy is marad. Az abortusz csak egy hete volt, azert vagyok ilyen zaklatott es akar hulyesegeket osszehordo valaki, altalaban tobb eszem van. Mindenkinek van multja, o nem titkolta, en meg elfogadtam, mert azt gondoltam vege. Sajnos ahhoz nem kell drogosnak lenni, hogy valaki szemet legyen, vagy ne foglalkozzon a csaladjaval. A csaladom csak annyiban hibaztatom, hogy bar szerintuk en ugysem vagyok meg erre kesz, azert mindig minden elethelyzetben tolem varjak a megoldast..Az eszem tudja, hogy a helyes dolgot tettem, de en soha sem azzal gondolkodtam...mindig a szivem vezerelt. Egy olyan csaladba akartam ezt a gyereket szulni, ahol o lett volna a kozeppont. Nem en. De lattam, hogyan banik a sajatjaval es valo igaz, nem akartam, hogy barmi kozom legyen mar hozza. De ezt a babat akkor is sajnalni fogom nagyon. Hiszen tudom, hogy eros vagyok es egyedul is elbirtam volna, akar a fold alol is eloteremtettem volna ami kell. Probalok persze hazudni magamnak, hiszen nagyon sok antibiotikumot kellett szednem az utolso ket hetben es lehet amugy is kart tett mar a bababan. Koszonom mindenkinek akinek volt par perce arra, hogy valaszoljon, az engem lehurrogoknak is, higgyetek el ezt ugysem elem tul lelkileg, mindegy mar mekkorat rugtok belem. Es tovabbra is csak annyi, hogy aki abortusz elott all, gondolja meg!!!!!!!! En is egy pelda lettem a sok ezerbol, megbantam nagyon. Sziasztok.
2011. szept. 15. 14:23
 14/25 anonim ***** válasza:
71%

13.26. vagyok, egyébként nagyon méltányolható dolog tőled hogy leírtad a tapasztalatodat!! Talán elrettent másokat az abortusztól. Mert nem sok embernek van bátorsága leírni, dehanem magukban szenvednek és mélyen hallgatnak.

de ha te legalább egy lányt lebeszéltél róla, már megérte, ehhez gratulálok!

2011. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
13:26-nak: Koszonom. Tudod, mivel nagyon friss meg ez az egesz, szinte tudom, hogy rosszul gondolkodom es ezert mondok hulyesegeket, pl Isten es az alku. Csak nagyon nehez most normalisan gondolkodni. Valahol ugy erzem, hogy a helyes dontest hoztam meg, csak sokszor nem a helyes dontes a jo...Es mostmar szinte tenyleg felesleges beszelni rola, hiszen megtortent...elotte kellett volna...most mar tenyleg csak az a celom, hogy elmondjam, nem szeretem a baratomat, egy udorito ember, nem lett volna jo helye a babanak, es mindezek ellenere megis nagyon-nagyon megbantam, ugyhogy akinek egy kicsit is jobb a helyzete, mint nekem volt es allapotos, kerlek benneteket gondoljatok meg es ne menjetek abortuszra!!!! (Az en helyzetem azert volt meginkabb nehez, mert egyreszt en ugyan gyogyszeres megoldast is valaszthattam, ami kimeletesebb, mint a mutet, viszont sokkal fajdalmasabb es latod, hogy mi jon ki...lattam a ket centis babamat:(( nem tudjatok elkepzelni...az osszes kolleganom terhes... a baratom gyereke mikor rosszkedvem volt, csak ugy odajott es atolelt...leirhatatlan..ott volt elottem minden jel, hogy megtartsam, de figyelmen kivul hagytam es ezt soha de soha nem tudom megvaltoztatni, sem jova tenni!! Ne kovessetek el az en hibamat!!!!
2011. szept. 15. 16:44
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez nan durva.mármint amit előbb irtál:-( Sajnálom!Komolyan irtam,kicist foglalkozz magaddal, a lelkeddel,szedd össze magad.Minden jót!
2011. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

11:12-nek.

Koszonom, hogy megosztottad velem a tortenetedet. Sajnalom, hogy neked is at kellett elned. Minden jot!

2011. szept. 18. 20:43
 18/25 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező!Mi történt Veled azóta?Rendeződött az életed?A lelked gyógyulóban van már?
2011. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az utolso kerdezonek: Koszonom jobban vagyok. Azota az "uriember" megcsalt es mar nemcsak fogyaszt, hanem arul is drogot...szinte en is kezdem ugy latni, hogy jol tettem...egyebkent a sok jo tanacs ellenere megis egy ideig megprobaltam vele megint es minden csak rosszabb lett...szegyellem magam, hogy valaha szoba alltam vele es ennyire hagytam magam megalazni..most probalom osszerakni magam es megertenem, hogy ennel jobbat erdemlek..
2012. ápr. 7. 20:51
 20/25 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy el tudtad hagyni.Most már csak előre nézz,minden JÓ lesz!Sok sikert az életben!
2012. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!