Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz. Egyuttal szeretnem...

Bibliana kérdése:

Abortusz. Egyuttal szeretnem megkerdezni a hasolno cipoben jart lanyoktol, hogy hogyan tudtak ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
28 evesen terhes lettem a pasimtol aki ujra fuvezni kezdett minden egyes aldott nap! Szornyu dolgokat mondott nekem, pl, hogy soha nem erhetem el az exnoje szintjet, meg nem csoda, hogy az elozo pasim sem fogadott vissza, mert tuti rajott, hogy velem csak pokol volt az elete. Sokat sirtam, mert nagyon szerettem. Dontottem, elhagyom. Igy is lett es 3 nap mulva kiderult, terhes vagyok. Osszeomlottam, o meg akarta tartani, de ne ugy kepzeljetek el, mint egy rendes ferfit aki gyerekparti, hanem aki szarik mindenre es mindenkire, csak a szaja mondja, hogy tartsd meg, de semmit nem csinal. Neki van egy 6 eves gyonyoru kisfia, akit imadok es hetente 2x volt nalunk, akkor is egyedul jatszott a kertben, mert apunak fuveznie kellett a haverokkal es rafujni a fustot, ha mar bejott a gyerek. Angliaban lehetoseg van gyogyszeres terhessegmegszakitasra, ahonnan 2x alltam fel es jottem el sirva, a noverek szerint inkabb mutet kellene, mert en nem birnam feldolgozni. Vegigolvastam az internetem 3 heten keresztul mindent, ami az abortuszrol szol. Nok tortenetet, akik megbantak es akik nem. Semmi mas nem jart az eszemben. Az utolso napon mielott a korhazba mentem, kertem, hogy talalkozzunk. Akkor is borzasztoan lekezelo es arrogans volt, lehulyezett es en vegul elmentem es bevettem a tablettat Az eszem tudja, hogy ez az ember nem erdemelte meg, hogy szuljek neki es mar elhagytam mikor rajottem terhes vagyok, de most megis nagyon megbantam! Hiszen 2x is visszajottem, tudtam, hogy ez nem a gyerek hibaja. En itt elek kint egyedul, minimalberen, aminek a felet hazakuldom a csaladomnak. Anyamtol nem sajnalom, de a lusta, tehetetlen ocsemtol igen. Mar autom meg jobb eletem lehetne, ha ok nem lennenek. Szornyu ezt mondani, de igaz. Szoval az en esetemben nem allt fent, majd a szulok segitenek dolog, sot a gyerek apja ugyebar egy drogos pancser. Gyulolom, hogy en mindig mindenkinek adtam eselyt. Az alkoholista apamnak, a luzer ocsemnek, a drogos baratomnak, nem is egyszer es magamnak egy artatlan gyerekkel nem! Azt kivanom bar a mehemmel egyutt lokodott volna ki a gyerek, aki 7 hetes volt es lattam es rohadtam volna ott meg! Ezt az egeszet azert irtam le, mert egyreszt valakinek el kellett mondanom, senki nem tud rola es elmondani, hogy higgye el nekem minden abortusz elott allo no, hogy MEG FOGJA BANNI EGY OROK ELETRE! Es ugyan hiaba olvastam en is ezen a forumokon allandoan es megis igy dontottem, ha csak egy valaki meggondolja magat, akkor ugy erzem tettem valamit es ha mar megoltem egyet, legalabb mentsek meg egy masikat! Es tudom, hogy hulyenek neztek, de kotottem egy alkut Istennel, ha olyan letezik egyaltalan, megprobalok teherbe esni tole ismet, amilyen gyorsan csak lehet es ha ez bekovetkezik, akkor visszakapom a gyerekemet. Lehet csak az abortusz utani szindroma mondatja ezt velem, de ehhez nem kerek kommentet, csak ertsetek meg! Koszonom mindenkinek, aki vegig olvasta
2011. szept. 15. 10:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Örülök én is,megérdemelsz egy jobbat!!
2012. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2012. ápr. 20. 17:35
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlöllek titeket, akik drogos férfiakba vagytok szerelmesek. Millió normális férfi van a környéketeken, csak nem olyan "menők", de nektek a szar kell. És még hagyjátok magatokat felcsináltatni gumi nélkül. Miattatok beteg ez a qva társadalom. Az abortusz alapesetben gyilkosság, lehet máshogy nevezni, de akkor is az. Egy ilyen esettel a lelketekben éltek és nevelitek az újabb kölykeiteket, akik ebből kifolyólag szintén jó eséllyel pszichés betegek lesznek.
2013. jún. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Te sem sűrűn növeled a társadalom szinvonalát,erre mondjak azt hogy ha hallgattál volna okos maradtál volna.Egy exdrogosnak is simán lehet értelmesebb gyereke mint te vagy...
2013. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság, tudom.
2013. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!