Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan merítsek erőt? Annyira...

Honnan merítsek erőt? Annyira kilátástalan az életünk. Más hogy boldogul?

Figyelt kérdés
Két kicsi gyermekemmel vagyok itthon (fél éves és 2éves+3hónapos),gyest kapok+2 családit.Párom már 3 hónapja táppénzen van,egyszerűen nem tudnak rájönni az orvosok,hogy mi baja van.Hirtelen rosszul lesz,lezsibbad.Egyfolytában vizsgálatokra jár,de ebből a kevéske pénzből lehetetlen megélni.Már felszólítottak,hogy kikötik a vizet,áramot.De nincs miből kifizetni.Már autónk sincs.Utálom,hogy azt is meg kell gondolnom,hogy a gyereknek mit veszek a boltban.Sokszor már életkedvem sincs.
2011. szept. 15. 13:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Annyira rossz hogy mások is vannak ilyen szar helyzetben.Kitartás mindenkinek!
2011. szept. 15. 15:35
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
szia,nekem is most kezdődött a gyes időszaka és ugyan mi nem vagyunk ennyire szar helyzetben,de bőven fogy a pénzünk.Én vállaltam takarítást idős néniknél,nem olyan sok pénz ez,de még is sokat jelent.Esetleg,ha ismersz idős nénit,akkor szólj neki,ha tud valakit,aki már magatehetetlen,akkor még örül is neki és te is jövedelemhez jutsz.A férjed addig otthon van a gyerekekkel.
2011. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!