Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire nem divat a rugi? Te...

Ennyire nem divat a rugi? Te mit adtál zömében újszülöttedre?

Figyelt kérdés

Nézegetem a neten a babaruhákat, és szinte alig van fent rugdalózó! Szinte mindenhol nadrág, pulcsi, body van! Én nem tudom miért gondolom,hogy kényelmesebb a rugi! De akkor ezek szerint nem!

Akkor nyugodtan vehetek gatyókat, pulcsikat, hosszú ujjú bodykat?


2011. szept. 16. 09:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk a rugi a pizsama, a body a kapcsos trikó, nappal a kislányomon is nadrág-kisruha-szoknya volt. Este-éjjel rugi.

Én se vagyok pizsamában, mert az kényelmesebb.

Amúgy tesco jó minőségű és aranyos rugikat bodykat árul.

2011. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
mi használunk rugit is,sokat,de mellette szeretem a nadrág,pulcsi/body kombinációt is...Nadrágban is vannak kényelmesek,nem csak farmer.
2011. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A kislányom 7 hetes. Én is inkább rugiba szerettem volna öltöztetni így az elején, de ebben a melegben max. egy talpasnaci amit rá lehetett adni. Persze legtöbbet body+ zokniban van, de a picit hűvösebb időre gondolok. Body nélkül meg nem adnám rá.
2011. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap bementem C&A-ba és tökre megörültem, mert tele volt rugikkal.

Szerintem is ez a kényelmesebb, praktikusabb.

Ja, és a Tescoban is kapni azért.


Én kb. 3 hónapos korától öltöztettem inkább nadrágba, pulcsiba (estére viszont rugiba), mert akkortól könnyebb volt őt öltöztetni, előtte viszont sokkal jobb volt rugit adni rá.

2011. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is rugipárti vagyok abszolúte. Még a 3 éves fiamra is azt adtam éjszakára, ha már hűvösebbek voltak, de még nem fűtöttünk be. Nincs kint belőle a dereka, én erre mindig vigyáztam.
2011. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

Juuuj, kapom majd a minuszokat biztos, a válaszokat látva, mert csak pizsinek adtam rá rugit. Pár hetes korától meg nem áll a lába, volt két rugija, állandóan kiszedte a lábait belőle, összeakadt, stb. Még jó, hogy nem vettem többet!

Nem is bánom, nagyon hülyén nézett ki benne szerintünk. Nyilván ha az lett volna kényelmes neki, azt adom rá, de mivel nem így volt, csak éjszakára kapta azt, amikor nem rugdalózik annyit, és kell a rugi a lába miatt, így nem kell zoknizni.

Na lehet köpködni, hogy divat-majom vagyok. :)

2011. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Dehogy kapsz minuszokat! Legalábbis tőlem nem!:)

Mindenki hasznosat írt! És igen, nekem is tetszenek nagyon a kis ruhák, pusztán kényelmi szempontból nem tudom,hogy jók-e! Meg az még ugye a baj,hogy ki van belőle a dereka!

De most ahogy nézelődöm elég sok helyen látok tök cuki kantáros nadrágokat. Ez alá adok body-t, rá egy pulcsit, alulra zokni vagy harisnya és máris jobb,mert legalább nincs ki a dereka!:)

2011. szept. 16. 11:15
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

11.08-as vagyok.

Alulra mindig body-t kap. :) Csak a rugira értettem, hogy nem tudja hordani.

De vettem ujjatlan bodykat is, csak azért, mert kaptam rövid ujjú pólókat, amit nem adok csak úgy rá, mert kint lesz a dereka. Az ujjatlan bodyra szoktam adni ezeket a pólókat.

Van kantáros nacink is, és kényelmes neki. Legalábbis sose feszeng, és praktikus, mert általában úgy van a kantár része megcsinálva, hogy két méretben hordhatja. :)

2011. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
itthon nagyon sokáig hordott rugikat, majdnem egyéves koráig. Addig összesen 3 mackónacija volt. Utána itthon még rugiban altattam egy ideig, ma már pizsamában alszik. KImenőre kb. 6 hónapos koráig hordott rugit, utána jött a nyár, napozóban és kantáros naciban volt. Nagyon szeretem a rugikat.
2011. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mintha már nem lenne divat, pl. angol turiban nem is nagyon látok rugit már egész piciknek sem, még a body esetleg van pár db., ebből gondolom hogy az angoloktól jött megint ez a hülyeség is, hogy már az újszülöttet rendes felnőttes ruhába kell öltöztetni. Szerencsére kaptunk jó pár ruhát kölcsön, abban volt pár rugi de én nem nagyon tudtam venni. Tescoban vettem de C&A-ban alig-alig láttam. A kislányom 5 hónapos és ennek ellenére neki is rengeteg csajos kis ruhácskája van, gyönyörűek de csak akkor adom rá ha megyünk valahova, otthon bodyban volt nyáron vagy napozóban. Most hogy jön a hűvösebb idő, gondolom nadrágokat fogok ráadni kardigánnal. Alá persze body.
2011. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!