Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire nem divat a rugi? Te...

Ennyire nem divat a rugi? Te mit adtál zömében újszülöttedre?

Figyelt kérdés

Nézegetem a neten a babaruhákat, és szinte alig van fent rugdalózó! Szinte mindenhol nadrág, pulcsi, body van! Én nem tudom miért gondolom,hogy kényelmesebb a rugi! De akkor ezek szerint nem!

Akkor nyugodtan vehetek gatyókat, pulcsikat, hosszú ujjú bodykat?


2011. szept. 16. 09:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

A babának a rugdalózó a legjobb, mert azt könnyebb feladni egy bodyra, mint nadrágot+ még pulcsit is.

Praktikus is, mert nem csúszik fel a derekán, stb.

Persze, hogy édesek a miniatűr ruhák :)), de én nem kínzom a lányomat olyannal, ha nem muszáj. Amíg pici volt, szinte csak rugiban volt, azok között is van nem-pizsi kinézetű.

2011. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia


En egeszen addig rugikat adtam a lanyomra amig meg nem tenult felallni.Utanna mar ugye cipo is kellett, mert eleg gyorsan megtanult menni egyedul.

Most mar elmult 1.5 eves es ejjelre meg mindig kezeslabas pamut mizsiben alszik.Prkatikus, mert nem lesz kint a dereka, ha kitakarozik nem fazik meg a laba sem.

Persze kapott ajandekba ismerosoktol nadragot meg felsot is, de azt csak akkor adtam ra, ha mentunk valahova vendegsegbe pl.

Akkor ugy is autoval mentunk es nem feltem annyira, hogy megfazik a dereka.

2011. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig a tesco-ban vettem a 3db-os body-kat, rugikat.

Nekem az első évben kizárólag ezeket hordta, elég a két kezem ahhoz, hogy összeszámoljam ez idő alatt mikor volt rajta minifelnőtt ruha.

Jelenleg 18 hónapos, és éjszakára még mindig rugit adok rá alváshoz, a body meg nekem még teljesen természetes, úgyhogy azt nem is emelem ki.

2011. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:27-nak


Angliában élek és itt valóban nem nagyon van rugi. amit otthon ruginak hívnak, az itt a pizsama.:) Ma megyek a Tesco-ba venni még néhányat, mert nekünk is csak néhány darab van eddig.


36h km

2011. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

most kezdtem el vásárolni a kislányomnak, mert fiam van, az ő rucijait többnyire továbbadtam, és pont ezt vettem észre.

Bodykat még igen, az van rengeteg, de rugdalózót szinte alig kapok, pedig 2,5 éve a fiam is azt hordta újszülöttnek, kifejezetten utáltam a kispulcsikat, mert felcsúszott stb.

januárban szülök, még van idő, hátha addig előkerülnek valahonnan.

2011. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

13.15os nek


En is Angliaban elek es nem erdekelt senki velemenye es siman raadtam a rugikat utcara is.Rengeteg pluss rugink volt amit en ejszakara nem adnek ra.

Ugy kulonboztetem meg a pizsit a rugiktol, hogy a pizsi pamut a rugi meg a minden mas :)

2011. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

mind a 3 gyerekem rugiban volt addig mig el nem kezdett mászni akkor már az nem volt jó mert összegabalyodott a lábuk .-))) (olyan 4-6 hónapos korban)

de éjszakára addig rugiban aludtak míg szobatiszták nem lettek (kb 2 évesen hagytuk el mert akkor az éjjel pisilnem kell-nél nem egyszer baleset történt :-)


szerintem kicsinek sokkal kényelmesebb és melegebb is

2011. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert vannak lepontozva, akik rugi partiak. Szerintem is a rugi a legkenyelmesebb a babanak, mi 6 honapig leginkabb csak azt hordtuk.

En is Angliabol irok, es en minden nagyobb uzletben, ruhaboltban, bababoltban talalok rugit, igaz itt pizsamakent hasznaljak az angolok.

2011. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Én most mindenkinek adtam egy zöldet, de nem tudom egy-két választ miért pontoztak le!

Nekem mind hasznos volt!:)

2011. szept. 16. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!