Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok/fér...

Mit tennétek, ha a párotok/férjetek reggel menne haza?

Figyelt kérdés
Ha a kisgyereketek apja többször is megtenné,hogy reggel megy haza és nem azért,mert dolgozott? Elküldenétek?
2011. szept. 22. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

20.57 vagyok...ugye más nőre gyanakodsz?


vagy szólt h barátokkal megy el kicsit? -ebben az esetbe leüllnék vele, a másik esetben maradna az első verzió.

2011. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
pl délután elindult valahova,gyógyszertár,bolt stb és éjszaka v reggel jött haza. Vagy délelőtt mondta,hogy elintéz valamit,siet,max 2 óra és itthon van,de csak reggel jött.
2011. szept. 22. 21:55
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Így nem tűrném...

Ritkán megy el itthonról a férjem éjszakára. Legtöbbször horgászni megy ki a Balatonra, ritkán beülős helyre egy-két barátjával. De ez tényleg elég ritka, kéthavonta egyszer, esetleg nyáron többször is. De éjfél körül akkor is itthon van. Ezt pedig így abszolút tudom tolerálni, minden további nélkül.

De sajnos az, amit leírtál, azt nem...


Biztosan megkérdezted, hogy hol is tartózkodott reggelig. Mit mondott?

2011. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze megkérdeztem. Haverokkal volt. És nem csak hétvégén csinálta ezt,hanem hétközbe is,reggel hazajött és indult dolgozni. És fel se hivott,hogy nem fog hazajönni. Ezt többször megtette,pedig megmondtam neki,ha még egyszer ez lesz,mehet innen,de újra megtette...
2011. szept. 23. 07:58
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
És te elhiszed hogy a haverokkal volt?Én már rég nem lennék vele a helyedben.Elég nyílvánvaló hogy már nem vagytok neki fontos.
2011. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!