Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Belevágjak a gyermekvállalásba...

Belevágjak a gyermekvállalásba vagy sem?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve járok a párommal ,de bizonytalan vagyok. Az orvosom azt mondta most kell szülnöm ha gyermeket szeretnék különben később nem lesz rá lehetőségem. (21 éves vagyok és tanuló). Félek belevágni, a családom támogat ,de annyira gyereknek érzem magam és bár a párom azt mondta vágjunk bele érzem,h ő is tart tőle.
2011. okt. 4. 21:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Hhogy most, vagy soha? Ilyen van? Hipp-hopp elmúlik a termékenység 21 évesen? :O
2011. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy most van rá lehetőséged,később nem??? Hát azért én ezt jobban kivizsgáltatnám, több orvossal,mert így ez elég furi...

Miért mondta ezt? Amúgy nehéz kérdés,nem tudom..

2011. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy nem lesz rá lehetőséged? Valami orvosi oka van?

Én, ha mondjuk olyan betegsgem lenne, ami miatt teszem azt egy éven belül szülnöm kell, majd utána kipakolnak, biztos vállalnám, egyébként a Te körülményeid között nem. Normál esetben nem szülnék olyan kapcsolatba, amiben "járunk", sem, ha gyereknek érzem magam. Nem normál körülmények között vállalnám, de ezt egy névtelen fórumon nem tudjuk helyetted eldönteni.

2011. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 coffeez ***** válasza:
89%

Betegség?

Nem tudom én mit tennék. Mi nagyon akartuk, nagyon vártuk, 30-31 évesek voltunk akkor, és én nem bántam meg hogy ennyi idős voltam.

21 évesen én még gyerek voltam :S

Persze ha tényleg muszáj dönteni,az elgondolkodtató.

Egy gyerek megszépít egy kapcsolatot, ez igaz, de azért nagyon nem egyszerű dolog és erőt próbáló feladat.

2011. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

Én is ezt a választ kaptam 20 évesen amikor elmentem dokihoz, h nem esek teherbe.Nagyon szerettünk volna már babát.Igen, 20 évesen!!Pcos, nulla peteérés.Majd néhány hónap kezelés után sikerült.Most 17 hónapos a drága kisfiam, akit soha semmi pénzért senkinek nem adnék!Ő lett az életünk!Most tervezzük a kistesót, nagyon nem akar jönni, elvileg nem is tudok spontán teherbe esni, de hátha vannak még csodák!:)


A sulit nem tudnád csinálni esetleg levelezőn?Sok van még belőle?


22/N

2011. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen alapon én inkább csak keresnék egy donorpasit, de nem tukmálnám rá a gyerek utáni vágyam egy bizonytalan kapcsolatra. Minden esetre beszéld meg vele, de ne haragudj meg rá, ha nemet mond.
2011. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
van bejelentett munkahelyed, anyagi háttér megvan?
2011. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Én 34 vagyok, és így is "tartok" tőle.

De ha 21 évesen azt mondták volna, hogy most lehet, később nem, nem gondolkoztam volna még 13 évig.

LEHET, hogy a kapcsolatod tönkre fog menni, és egyedül kell felnevelned, de a kapcsolatod gyerek nélkül is tönkremehet. És akkor se pasi, se gyerek. Mert kevés pasi választ olyan nőt, akinek nem lehet gyereke, tehát nem lesz könnyű másikat találni.

Ha szülsz, akkor meg lehet, hogy meggyógyulsz, az u.tesóm is rendbe jött, neki is orvosi utasításra kellett szülni.

2011. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát az a gond ,h már kétszer is műtőttek miómával és a méhem nem bírna ki még egy műtétet. És a mostani kontroll szerint újra elkezdett visszanőni igy a dokim azt mondta ,most vagy soha.
2011. okt. 4. 21:31
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Akkor szerintem vállald be mindenképp, ha megtehetitek, és kapsz elég támogatást! :)
2011. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!