Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felsővezetők/üzletemberek...

Felsővezetők/üzletemberek párjai, anyukák, mennyire toleráljátok párotoknak a sok munkát és az utazásokat, meg üzleti vacsorákat?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen képtelen vagyok elfogadni ezt az egészet...

Hiába hogy a párom igyekszik egyensúlyt teremteni,és csak akkor megy el ha muszáj,de nekem ez is sok.


Ő meg nem érti,mert mindig a főnökével példálózik,aki nála is sokkal többször utazik és jár el üzleti vacsorákra.


2011. okt. 5. 22:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ma már jobban vagyok, mert itt van a párom, és a doki is mindent rendben talált.


Aki tegnap jobban érezte magát attól,hoyg belémrúg: egészségére.

Nem rólam éllít ki szegénységi bizonyítványt, nem lesz tőle neki több pénze nekem meg kevesebb.

De ha jól esett,ám legyen.


Nekem meg a jóindulatú, megértő válaszok estek jól,és ezeket köszönöm még egyszer.

2011. okt. 6. 21:02
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

szia! Egyetértek a többséggel, hiszen tudtad, hogy mire vállalkozol, tudtad, hogy dolgozik és feltételezem - így volna normális - hogy ha nem ilyen beosztásban volt, mikor összeházasodtatok, akkor kikérte a véleményedet arról, hogy elfogadja-e a kinevezést. MIndazonáltal neked is lehetnek rosszabb napjaid - mint a tegnapi volt, ilyenkor jólesik kicsit panaszkodni:)


Az én párom üzletember. Én mindíg csak az egészségéért aggódok. Volt olyan, hogy éjjel 3-kor hazajött, 4-kor lefeküdt, 6-kor pedig kelt. Olyan is volt, hogy a cégnek sz@rul ment, és ő éjjel 1-kor még az udvaron járkált, mint egy elmebajos, és azon gondolkozott, hogy miből csináljon pénzt. De mindíg támogattam abban, amit csinált. Azzal, ha rinyálok, ő nincs kisegítve, az a benyomása lehet, hogy csak hátráltatom ahelyett, hogy támogatnám.

MIkor konferenciára ment, lepasszoltuk a gyereket és mentem vele. Üzleti vacsorákra pedig azért nem jár, mert én tartom itthon:) Épp most mentek el az esti vacsoravendégek. Egyébként, ha tudsz főzni, miért nem hívod te őket üzleti vacsorára? Legalább a férjed is otthon lenne, te is láthatnád és kikapcsolódnál egy kicsit. És igen, most vállaljuk a 2. babát, mert tudom, hogy apárom értünk dolgozik. Eddig még mindenem megvolt, amire szükségem volt, még ha utolsó pillanatban is. Miért panaszkodnék? Most alapítjuk a 2. céget.

1 gyerekes, 29 hetes km

2011. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Az üzleti vacsoráknak céges protokolja van.

Nem hasraütés szerűen megy,hogy gondol egyet és itthon tartjuk.

Vannak kötetlenebbek is persze, azokat lehet itthon tartani, volt már grillezés is, stb...


Szerintem túl van mr ez az egész magyarázva.

Nem jó közeget találtam meg ahoz,hogy ezeket a nehezebb pillanatokat átbeszéljem valakivel...



Én maximálisan támogatom mindenben, sőt.

Azt hiszem rosszul fogalmaztam meg a kérdést és picit félre is lett értve az egész.

2011. okt. 6. 22:39
 24/26 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul viselem :(

pont ma történt, férjem nagyon korán, fél 7kor betoppant, a 2 éves fiúnk ránézett, odarohant hozzám és megölelt. engem! szegény nem értett, majd elsírtam magam :(

gyakorlatilag szombat délután és általában vasárnap van velünk, hétköznap mikor felkelünk már sehol sincs, este meg azután jön haza, hogy a fiunk lefeküdt.


és még azt se mondhatjuk, hogy jól élünk, a válságban tönkrementünk, oda a lakásunk, nagyszülőknél húzzuk meg magunkat 1 éve, most már minimálbér körül keres a férjem kb 2 hónapja, előtte inkább vitt a vállalkozásunk. szóval így tényleg nehéz tolerálni, sokszor elhatároztam, hogy leülök vele beszélni, hogy menjen el alkalmazottnak, akkor többet lenne velünk és még jobban is élnénk, de mikor hazaér befogom a szám :) ő ebben látja a fiunk jövőjét, neki sokkal nehezebb lehet ez az egész helyzet, bárhogy dönt támogatnom kell.


igazán csak azt bánom, hogy minden nagy pillanatról lemaradt, egyedül voltam a fiunkkal minden szép és minden nehéz helyzetben :(

2011. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
cseréljünk életet, és mindkét család boldog lesz!
2012. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én igazából nem vagyok még felsővezető de afelé tartok és nagyon sokat dolgozok plusz suli és sport is van.Nincs is párom mert én sajnos nem tudnék hozzá alkalmazkodni,és nem tudnám tolerálni a hisztijét,a napi 10 óra meló után,ha a cég azt mondja menni kell ide vagy oda akkor megyek ez nem kérdés,senkitől se kérem ki a véleményét pláne nem egy csajtól,max. a vezetőimtől.

Kérdező vagy megszokod vagy megszöksz,mert a férjed ilyen típusú hajtós,munkaholista de örülj neki.Gondolj bele milyen lenne egy árufeltöltővel lennél,keresne max 100-t aztán élnétek szűken egy panelban hasonlítsd össze ezzel az élettel ami most van.

Én nem bántalak,de egy jó tanács soha ne szólj bele,mert karakán férfiként bármikor megunhatja és kiteszi a szűrödet,komolyan mondom.Nincs annál idegesítőbb ha a csaj reklamál,fogadd el vagy szakítsd mást nem tehetsz.

2013. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!