Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan anyuka aki soha...

Létezik olyan anyuka aki soha nem borul ki? Nekem néha már tiszta káosz van a fejemben! Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak és rettenetesen elevenek + mindkettő anyás, csak anya van számukra senki más, de néha úgy érzem hogy már sok és kiakadok. Nagyon fárasztó. Dolgozom is és ez az állandó éjszakai kelések mellett( még mindig 3-alkalommal ébrednek és csak anyát akarják) fárasztó!
2011. okt. 5. 23:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Elképzelhető hogy így nekem is könnyebb dolgom lenne :) Nekem sajna se babyszitterem, se bejáronőm sőt még nagyszülők sincsenek, így mindent én csinálok. Mondhatni akkor van nyugi ha dolgozni megyek :)

2011. okt. 6. 00:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fognak hozzászokni ha ott alszol néha velük egy szobában. Egyszerűen szükségük van arra a biztonságra, amit egy anya nyújt a gyerekének. Tény, hogy az én gyerekeim mind jó alvók, de nem lehet mind egyforma. Van amikor a nem törődés, stressz, feszültség az oka, amit a gyerek azonnal megérez. Persze ez nem feltétlenül kell hogy így legyen, számtalan oka lehet hogy nem jól alszanak. Mindenesetre sírni hagyni őket nem szabad, mert ha nem mész be olyankor, mondván hogy úgyis abbahagyják majd, akkor tényleg lehet hogy majd így lesz, de az azt jelenti hogy rájönnek hogy nem számíthatnak az anyukájukra. Az pedig a későbbiekben lelki gondot is okozhat náluk. A lényeg hogy minden erőddel azon legyél hogy nekik jó legyen, előbb utóbb abbamarad ez az állapot. Persze csak akkor, ha egyébként otthon idilli a családi élet, és köztetek minden rendben van. Bár az ilyen apai felfogást hogy idegesíti hogy sír a gyerek és inkább kimegy mert úgysem tud vele mit kezdeni soha nem fogom megérteni.
2011. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 kisfiam van aki 20 honapos. En reggel 8-tol 9-ig vagyok a kisfiammal amig reggelizunk, feloltozunk, be a kocsiba es viszem bolcsibe. Utanna 9-tol dolgozom delutan 17 oraig. 15-kor a ferjem hozza el a bocsibol es o jatszik vele amig haza nem erek. 18 orakor vacsora, kozos jatek, furdes es mar 19:30-kor alszik a kisfiam. Ejjel nem ebred mar fel eves kora ota. A munkam nem stresszes (most is eppen netezem) jo a tarsasag es nagyon szeretek itt dolgozni. Ennek ellenere is vannak napok amikor kiborulok. Ugyhogy le a kalappal elotted.
2011. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!