Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma hajnalban pozitívat tesztel...

Ma hajnalban pozitívat teszteltem. Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés

A páromnak úgy szeretném megmondani, hogy vettem egy kis babacipőt. A dobozára szeretném ráírni, hogy "Apa! 9 hónap múlva érkezem. Addig kérlek vigyázz anyára! Pocaklakó."

:)

Jó lesz így szerintetek?


2011. okt. 7. 07:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A nők általában szentimentálisak és azt gondolják, micsoda csodásan romantikus ötlet, aztán megsértődnek, ha a férjük nem úgy reagál a dologra, nem ájul el a meglepetéstől könnyáradat közepette.


Egy férfi sokkal racionálisabb és egyszerűbb lélek, őket a tények érdeklik, nem a mázas körítés.

Persze jobb ötletes módon előadni a dolgot, mint csak a kezébe nyomni a pisis tesztet, de ez a kiscipős levélke, ráadásul az idegborzoló "pocaklakó" szóval....brrr..


Én ezt nem tudnám megcsinálni, valami mást találnék ki a férjemnek, de szerintem a nagy örömömben egyszerűen csak beviharzanék a munkahelyére elújságolni a hírt ( ahová egyébként nem szoktam bejárni és elvileg nem is mehet be idegen, de kit érdekel ilyenkor??? :D )

2011. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval! :)
2011. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10:46-nál a pont

a pocaklakó szótól hideg is kiráz, pedig már 2x szültem

2011. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem pedig nagyon is jó ötlet, nagyon aranyos a szöveg is! Remélem már átadtad, írd le kérlek hogy reagált apuka.

Off: Nem értem mi bajotok a pocaklakó kifejezéssel?? Én végig így hívtam a kisfiamat míg bent volt.

2011. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%

nem tudom egyszerúen túl gügyögós


nekem egyszerően gyerek volt mind a kettő és kész, terhes voltam, nem várandós....


amúyg sem vagyok az rószszín ködben lebegő habosruhás esküvőt akaró típus, nem is volt semmilyen

2011. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Úúúúúú, elmondani nem lehet mennyire örült neki. Mikor elolvasta az üzenetet, akkor azt mondta, hogy "húúúú, ez tényleg igaz?" :) A kiscipőknek egyből helyet keresett a szobában, hogy hová tegye ki és a kis papirost az üzenettel is kitette a polcra :) Nagyon sokáig ölelt és mondogatta, hogy mennyire örül. Még beszélt a babához is.

Nem tudom már melyik válaszban volt, de én sem vagyok az aki rózsaszín ruhás habos-babos esküvőre vágyom, még mi sem vagyunk összeházasodva. Én így szerettem volna odaadni/megmondani neki és a véleményeteket kértem. Sokan nem is azt mondtátok el, hanem engem kritizáltatok, mert biztosan csak egy kényes kis p*csa tud ilyet kitalálni. Hát nem! Ahogy már írtam is első baba és szerettem voln akülönlegesen megmondani. Aki pedig azt írta, hogy számtalan egyéb más ötlet van különleges megoldásokra kérem írjon egy párat, mert nekem más nem jut eszembe.

2011. okt. 9. 07:01
 17/18 anonim ***** válasza:

Én ugyan azt mondtam, hogy gusztustalan ötlet, de a reakciót látva örülök, hogy nem hallgattál rám :))

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!

2011. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2011. okt. 9. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!