Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudatosan terveztétek az...

Tudatosan terveztétek az adott évszakra a baba születését? Ha igen, miért pont akkorra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kényelmesebb lett volna nyáron (fafűtéses házunk van), ehhez képest januári lett. Az meg tök jó, hogy a 2. karácsonyra fog érkezni. Igazából a téli babának az volt a legnagyobb előnye, hogy a télből semmit nem vettem észre, a terhesség végén már csak kocsival mertem bárhova is menni, szülés után pedig igazán keveset voltam kint, a kicsivel melegben ültünk mindíg, pár percekre mentünk levegőzni. Mire észrevettem, már március volt és ragyogó napsütés.
2011. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az elsonel nem volt tudatos, november vegen szuletett.

Csak terhesseg vegen, szules utan lattam, hogy ez igy nekem nagyon jo volt, mert terhesen en nagyon rosszul viseltem a meleget. Igy hala Istennek a nyarat sikerult meg akkor letudni, amikor nem volt kulonosebben nagy pocakom, a pocakos idoben pedig mar kellemesen huvos volt. Az is nagyon szuper volt, hogy karacsonykor mar ott volt a pici. Arrol ne is beszeljunk, hogy majus lett mire elkezdtuk a hozzataplalast es akkor jottek szepen sorban es olcson a zoldsegek, gyumolcsok.

Igy en nagyon ertekeltem, hogy a masodik baba is teli szuletesu lett.

A harmadikat is igy szeretnenk.

2011. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első nem volt tudatos.

A második igen: fontos volt, hogy a gyedbe szülessen a pénz miatt, és az is, hogy a gyed végén szülessen, hogy tél legyen az első baba ruhái miatt :)

Harmadik baba (tervben): gyed most nem fontos, de az igen, hogy megint okt-nov-dec-ben szülessen valamikor (2012-ben), szintén a babaruhák miatt.

2011. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!