Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan van az anyukáknak...

Honnan van az anyukáknak annyi idejük hogy a baba mellett állandóan az internet előtt üljenek?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim, akik vagy msn-en és iwiwen vannak egész nap, plusz gyakoriznak is. Ezt hogy? Nekem még nincs gyerekem, de barátnőm miután megszült, a gyerek 2 éves koráig szinte alig jutott géphez.
2009. ápr. 30. 14:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egész nap fent voltam msn-en, de kb. úgy, hogy nem ültem ott folyamat, csak a szintén anyuka barátnőmmel néha írtunk egymásnak, ha eszünkbe jutott valami. Ha a gyerek aludt, akkor ide ültem, vagy ha épp nem volt semmi dolgom és a fiam is eljátszogatott egyedül (szerintem hagyni kell egyedül is játszani a gyerekeket). Most már egy ideje csak este jövök fel msn-re, de amúgy a gép megy egész nap, vagy megy valami zene, vagy csak pár pillanatra ide ülök megnézni ezt azt. Szóval szerintem mások se egész nap ülnek a gép előtt, csak le-le ülnek pár percre.
2009. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy én is óránkét ránézek a netre, hogy írt e vki, vagy ilyenek. Ez nem azt jelenti, hogy itt lógok egész nap. Főzök, mosok, takarítok, játszok a gyerekkel stb. Az enyém 10 hónapos 2 órát alszik ebéd után, akkor csendbe kell lenni, mert másfél szobás a lakás és felébred ha beszélek arra is, aztán meg van hogy fél órákat eljátszik egyedül, labdázik, szaladgál most fedezi fel a világot és sokszor veszem észre, hogy csak zavarom mert rám se néz, csak megy:) Meg amúgy is mindenkinek arra van ideje amire szeretné, ettől még nem hanyagolja el a gyerekét, szerintem:)
2009. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
remélem kedves kérdező tudod majd hasznositani az itt elhangzott lelményes anyukát időbeosztását:-) amugy én is akkor netezek ha alszik a pici vagy este (mit most).
2009. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem is egész nap ment a gép,de akkor sem ültem folyamatosan előtte.Aztán ahogy nő a gyerek,egyre kevesebb időm jut a netre.Inkább csak este,ugyanis a kicsim délelőtt és délután is max 1,5órát alszik.Mondjuk kettecskén a fiammal vagyunk(apa külföld csak hétvégén jön),nem főzök,és nem kell napi szinten takarítanom.Van hogy ő is jól el van magában,viszont legtöbbször kimegyünk sétálni.

Mindenkinek más temperamentumú a babája.

2009. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:) Konkrétan akikről beszélek, azok aktívan ott ülnek a gép előtt és aktívak. Az más, ha valaki akkor van net előtt amikor alszik a baba, vagy amikor odapillant, és más amikor egész nap beszélget a gyerek meg kitudja mit csinál. Sokszor már én érzem magam hülyén hogy mennem kéne főzni és teregetni, meg kicsit a kutyával játszani. Pedig az nem egy gyerek...
2009. ápr. 30. 23:34
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nAz én babám 2 éves, sosem hagy nyugton, most is mászókának használ, de ha ezt leírtam megyek is játszani!!! Szerintem nem is jó egésznap gép előtt a monitort bámulni..ha ismerősöd akkor meg csald el sétálni ,beszélgetni, nem csak a neten lehet csevegni és még a babájának is jó.Itt a jóidő!!!

( ne irigyeld emiatt az anyukákat, lehet nincsenek meg a régi barátaik és csak így jutnak egy kis "örömhöz")

2009. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!