Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emlékeztek arra a régi fajta...

Emlékeztek arra a régi fajta gyereksapkára, ami egybe van a nyakával, van egy lyuk az arcának, úgy kell belebújni. Nem jut eszembe a neve, képet pedig nem tudok küldeni?

Figyelt kérdés
Van nekünk ilyenünk, gondoltam télre jó lesz a másfélévesemnek. Elől ül a bicajon, nagyon éri a hideg, viszont semmit nem tűr meg a fején sem , a nyakán sem. Rémálom volt a múlthéten menni az oviba. Folyton huzigált le mindent magáról. Egyesek szerint ciki már ilyet adni rá..hát számomra nem divat a gyereköltöztetés. Szerintem neki ez lenne a legpraktikusabb.
2011. okt. 17. 10:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia, decathlonba láttam én is, a gyerek osztályon, szép pirosba, lilába és barnába van. Nekem tetszik, én is beszerzek egyet, nem a divat a lényeg, hanem hogy ne fázzanak meg a hidegben. azt hiszem 1500-2000 ft között volt.Ja és jó termos anyaga van.
2011. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azért annyira nem mehetett ki a divatból én tavaly a zara-ban vettem ott meg elég divatos cuccokat árulnak.
2011. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi sálas sapkának hívtuk, és én is azt adnék a fiamra, ha nem lenne olyan drága az új. De képzeld: anyósom tavaly télen megtalált egy kék sálassapkát, amit még a páromnak vett pici korában, de úgy el tette, hogy nem találta meg, csak most. Még a cimke is rajta volt. Valami ruhaipari kft, ára 76 ft. :o) Én ez adtam rá a fiamra tavaly télen, most is rá fogom, bár azért nem sokszor, mert én úgy találtam, hogy ez a kötött anyag vékony, és átfúj rajta a szél.


Szóval divat nem divat: retro :o) És valóban praktikus.

2011. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!