Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon hagynád 1 éves alvó...

Otthon hagynád 1 éves alvó babádat max.10 percre, amíg a nagyért elszaladsz az oviba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 19:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: a barátnőmet a járdán csapta el az autó, hátulról. Eszébe nem jutott, hogy ott gond lehet, erről ennyit.


Amúgy én sem hagynám otthon egyedül, lehet túlmisztifikálom a dolgot, de nem tudnék elszámolni magammal, ha történne valami. A legkisebb apróságokból is lehet óriási gond, volt már rá példa nem egyszer nem kétszer.

Az unokaöcsémék szomszédjában valakinél berobbant a vízmelegítő, alig tudták kimenteni a felettük lakókat, majdnem ottmaradtak füstmérgezés miatt. Erről nem tehettek, de belegondolni is borzasztó, mi lett volna, ha ez alattunk történik, miközben én a másikat hozom haza, a kicsi meg otthon alszik egyedül...


Szerintem mindenki döntse el maga, neki mi fér bele. Én pl. nem fogom magam szarul érezni, csak mert mások úgy gondolják, hülye vagyok amiért nem hagyom ott egyedül.

2011. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó előtti:)
2011. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, bocs ha ismételek.

Nem hagynám otthon egyedül mert mi van ha közbejön valami? És ha nem érsz haza 10 perc alatt? Ha baleset ér vagy bármi? Nem, nem szabad otthon hagyni hidd el! Ne kísértsd az ördögöt!

2011. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy én vagyok para-mami (bár ezt aki ismer, nem mondaná rám), de én a 4 éves fiamat sem hagytam felügyelet nélkül sosem. És nem is fogom még egy jó ideig.

Amúgy Angliában pl. 12 éves kor alatt tilos felügyelet nélkül hagyni a gyereket, akár egy percre is, ott ezért simán lecsuknak.

2011. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom el mit írtak a többiek: nem és kész.

Akkor sem ha az ovi szembe lenne velünk.

Mivan ha útközben kitöröd a lábad és nem jutsz haza vagy nem olyan gyorsan?

Mi van ha kigyullad a kis szobájában egy konnektor mert mondjuk zárlatos lesz?

És sorolhatnám...


NEM SZABAD OTTHAGYNI

2011. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem hagynám otthon. Bár én a 6 évest se.
2011. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
off: nemcsak Angliában, egész Nyugat-Európában így van.
2011. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
És ezekben a remek civilizált nyugati országokban rengeteg gyerekgyilkosság is történik... Sok esetben rá se tudják bizonyítani a kedves szülőkre, bébiszitterekre. Bocs az offért.
2011. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor muszáj volt kirohannom a nagyobbik gyerek (2 éves)pelenkájáért a garázsba, mert fogzik, és már így is ki volt maródva a kis feneke, nem hagyhattam szó szerint szarban.. (Pont elfogyott, és a garázsban szoktuk tartani, vagyis most már a lakásban). A kiságyban hagytam őt is, meg az alvó 2 hónapos kishugát is. Majd megőrültem azalatt a pár perc alatt, amíg nem értem vissza... Ez kb. 2 hete volt.

És ami a vicc, ma a gyerekem kiballagott a szobájából (nem hittem a szememnek), kimászott a kiságyból úgy, hogy kiszedte a 2 kijáró rácsot - amit mi 1 éves korában vettünk ki utoljára, csak hogy kipróbáljuk). Na, most ha ez akkor történik, amikor épp elugrok valahova, és mondjuk kint van hagyva a konyhában a kés, stb.. hogy a gyerek úgyis a kiságyban van, akkor igencsak megnézhettük volna magunkat....

2011. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hagynam!
2011. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!