Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon hagynád 1 éves alvó...

Otthon hagynád 1 éves alvó babádat max.10 percre, amíg a nagyért elszaladsz az oviba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 19:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi szín alatt mégha velünk szemben lenne az ovi akkor sem.Miért?A baj megelőzése elsősorban és astmás a lányom amúgy pont egy éves mivan ha akkor jön rá a köhögő roham és elkezd fulladni?Utána magamat átkoznám hogy babámnak miattam van baja.Volt nem egyszer nem kétszer hogy aludt a pici mikor mennem kellett az oviba a fiamért.A szívem szakadt meg mert kivettem a kiságyból és felébredt.Nyáron jó volt mert mikor közeledett az aoviba menés már ha láttam hogy álmos nem a kiságyba hanem a kocsijába tettem és ott aludt el.Télen rosszabb de akkor sem egy percre sem szabad egyedül hagyni!!!!
2011. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos történt már velem olyan,hogy a lakáson belül történt velem baleset,eltört a lábam,mert ablakmosás közben leestem a kis létráról,és olyan szerencsétlenül estem!A telefon nem volt közelben,9 hónaposom a szőnyegen játszott,és elkezdett a szobából kimászni! Szóval ne mondja nekem senki,hogy ha elmegyek,mi lesz ha történik valami,bla,bla...

Nem kívánom senkinek azt a gyötrődést,hogy hátha meghallja valaki az ordításom az utcán!

2011. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám otthon! De amúgy meg kb az 10 perc, hogy elkészüljetek az oviban és elinduljatok. És akkor még hol van az oviba érési idő, meg a vissza?
2011. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2011. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Én sem hagyom itthon, csak megfordult a fejemben. Hogy miért? mert nagyon nehezen alszik el, ha felébreszteném, nem aludna vissza, és egész nap sírna az álmosságtól, és a babakocsiban sem aludt még 1 percet sem. Viszont ha bent elalszik 3 órahosszát egyhuzamban végigalszik. Az ovi a szomszég utcában van, 1 perc oda és 1 perc vissza az út. A kisfiam már felöltözve szokott várni, így sokszor pár alatt hazaérünk. De nekem sincs szívem itthonhagyni, így megoldom máshogy.
2011. okt. 26. 14:22
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megkérni pl a szomszédot, hogy ugorjon be addig hozzátok, és arra a 10 percre figyeljen a gyerekre? Így nem kellene felkeltened, de otthon hagynod sem. Vagy menjetek előbb az oviba.
2011. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog.

Idegsokkos lennék, abban a 2 percben is, hogy mi van otthon, ez az egyik.

A másik, 2 perc alatt is sok minden történhet sajnos, akár velem is az utcán.

A lényeg, én is nemsokára szülök, a fiam jövőre megy oviba, nekünk sincs messze, de mindig viszem majd magammal a kicsit is.

2011. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első nap, amikor vittem a nagyot oviba megkérdezte az ovónő, hogy hol a kicsi. mondtam ,hogy anyukám vigyáz rá. Azt mondta hogy csak azért kérdezi, mert volt már olyan aki otthonhagyta egyedül, mert úgyis alszik. De ilyet ne csináljak. Majdnem megkérdeztem, hogy hülyének néz?

Egyébként engem egyszer kizárt az erkélyre a nagyobbik véletlenül és a kicsi kb 9-10 hónaposan ott mászkált a földön és láttam ,hogy megy kifele a szobából. A nagy meg ordított. Pont be volt kapcsolva a kamera, mert én hülye az erkélyen filmeztem a hőlégballonokat. Kb 1-2 percig tartott mire elmagyaráztam a 3 évesemnek az elég jól hangszigetelt erkélyajtón keresztül, hogy hogy nyissa ki. Szerencsére sikerült. Aztán viszanéztem a videót, persze csak hang volt, mert rögtön letettem a gépet, amikor észrevettem, hogy kizárt. Szóval meghallgattam a videót és szörnyű volt: A gyerek ordított én meg remegő hanggal, de azért próbálva nyugodtnak maradni magyaráztam neki, hogy felfele kell a kilincset húzni. És közben ziláló légzésem is hallatszott, annyira pánikban voltam. Utána ki is töröltem rögtön a felvételt, olyan szörnyű volt.

Szóval tényleg bármi megtörténhet, de még akár az is, hogy beragad az ajtó és nem tudsz viszamenni a házba. Vagy a mi esetünkben beragadok a liftbe, vagy csak áramszünet miatt nincs lift és ez is pár perccel megnövelné a hazaérésemet.

2011. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
100%
Én sem... :D
2012. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Mindenki 5-öt egyszerre
2014. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!