Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák adjatok tanácsot!...

Anyukák adjatok tanácsot! Hogyan menjek ki a babámmal az utcára?

Figyelt kérdés

Férjem dolgozik, más segitségem nincs. Itt az idő, hogy kivigyem a babámat a lakásból és lemenjünk sétálni. De a 4. emeleten lakunk, ahol lift nincs. Én a gerincproblémám miatt nem emelhetek sokat, igy nem birom együtt vinni a babát a kocsival. Külön kellene, de nem merem fennthagyni egyedül a lakásban, amig leviszem a kocsit.

Itt (külföld) nincs olyan, hogy megkérem a szomszédot, mert zaklatásnak venné és nem is segitene. Ti hogyan oldanátok meg? Vagy ne féljek, nem lesz semmi baja a kiságyban 2 percig egyedül?


2009. máj. 7. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet lent tárolni a kocsit valahol? Esetleg kenguruban vinnéd? Mekkora a baba?
2009. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
szerintem bébiörzővel,légzésfigyelővel nyugodtan leviheted a kocsit. ha alacsonyak a lépcsők,akkor lassan le tudod görgetni gyerekestől úgy,hogy te mész alul és a kocsit húzod magad után. én már kényszerültem erre a megoldásra. vagy tényleg jó megoldás lehet egy kenguru,azzal eloszlik a súly a hátadon vagy egy barátnő
2009. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
(a régi ház,ahol laktunk,ott sem volt babakocsitároló és lift sem,de az anyuka lent hagyta a babakocsit a lépcsőház aljában,nem vitte el senki. gondolom ott sem lopnak a szomszédok,ha zárható a lépcsőház.
2009. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd a babát addig az ágyában amíg leviszed a kocsit.Nálunk sem lehet sajnos tárolni máshol mint a lakásban.
2009. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baja a kiságyban, nyugodj meg :)

nincs lent tároló? garázsotok?

2009. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha emeletenként learaszolgatnátok? Egy emelet kocsi, egy emelet hordozó. Már persze, ha szét lehet szedni. Én császáros vagyok, én külön-külön vittem le a mózes részét a gyerekkel és a kocsivázat (van 10 lépcsőfok a lifttől a földszintig).
2009. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. variáció: hordozókendő. Jobban eloszlik a súly, mint a kengurunál, mert a kendő nagyobb felületen tud szétterülni, és nem terhel egy bizonyos részt.

2. variáció: a babakocsi elejét felbillentve a hátsó kerekeken tudod szép óvatosan letolni a kisbabád. Menni fog, légy találékony! Visszafelé ugyanigy fel is tudod húzni a kocsit!

2009. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindezekhez hozzá, anyuka, barátnő, anyós, vagy bárki akit ismersz.

Az elég érdekes hogyha zaklatásnak veszik a szomszéd hogy segítsen levinni egy kisbabát. Én azért megpróbálnám, és közölném vele hogy csak most elsőre kéred meg, mert először mentek ki és nagyon félsz. Aztán majd ha begyakorolod megy majd az magától is. Ki fogod találni a saját praktikád. Majd írj, hogy oldottad meg!

2009. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!