Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok, ha 18...

Szülők! Mit szólnátok, ha 18 éves lányotok azzal állítana haza, hogy van egy 30 éves barátja, aki a volt polgármester fia?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jogosan féltem-e a lányomat, vagy nem, de attól tartok, hogy ki fogja használni a fiú, mivelhogy az apja régen polgármester volt. Gondolom rengeteg barátnője volt már a fiúnak, mivel szó, mi szó, jóképű.
2011. dec. 10. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elmondhatod az aggodalmad a lányodnak, de azt is tedd hozzá, hogy te nem ellenzed a kapcsolatukat, rá bízod a döntést, hiszen neki kell szeretni nem neked, de azért legyen azért óvatos. És persze védekezzenek. :)


Anyu is mindig elmondta a véleményét a dolgokról, de rám bízta mit tegyek. És én mindig bizalommal fordultam hozzá, mert nem éreztem azt, hogy keresztbe akar tenni nekem.


Sőt, amióta felnőttem, már nem csak utólag látom be, hogy neki volt igaza, hanem meg is fontolom a tanácsait. :D


Egyébként én 10 évesen jöttem össze egy 31 éves férfival.

Azóta is együtt vagyunk, pedig Anyu azért nem kicsit aggódott. Főként hogy az első randi után összeköltöztünk.

De néha érdemes félretenni az előítéleteket.


Most 24 éves vagyok és családot tervezünk, azóta is boldogan együtt. És még mindig szerelmes vagyok.


24/N

2011. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, 20 évesen, nem 10 évesen. Az azért morbid lett volna...
2011. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát...én meghívnám pl. vacsorára hozzánk, és elbeszélgetnék vele. Hátha kiderül, hogy milyen szándékai vannak a pasinak.
2011. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagybátyám hasonló karakter volt. 30 éves koráig bulizott, nem vetette meg a piát, és a nőket. Jól kiélte magát, majd elvett egy nőt, és ő lett a világ legjobb férje és apukája. Hűséges és rendes ember. Már a fiai is nős emberek, gyönyörű család. Az egyik fia is ilyen volt, most 34 évesen 3 gyerekes családapa, dolgozik, rendes ember. Fiatal korában semmi jót nem néztünk ki belőle:)

Szóval szerintem ismerkedjetek meg, legyetek elfogadóak, és majd az idő megmutatja milyen ember az illető. Mást úgy sem nagyon tehettek, hiszen egy barátságtalan fogadtatással a saját lányodat is elvadíthatod magadtól. Persze félteni lehet, de vitába bonyolódni, esetleg elzárkózni felesleges, mert hiszen neki kell saját magának megtapasztalni, hogy milyen a választottja. A lényeg, hogy bármi is lesz, mindig legyél ott neki, ha esetleg rosszul sül el a dolog, akkor is legyen kihez fordulnia.

2011. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem alaptalan a félelmed,megérthető!

De volt a csalódba olyan,akik között 14 év volt a korkülönbség,sőt,olyan is,akik között 22!

És mégis jól éltek.Ennek csak annyi a hátránya,hogy a lányodnak több időt kell egyedül tölteni,mivel ha a barátja meghal,a korkülönbség is ott van,meg a nők tovább is élnek.

2011. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!