Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már megőrjít a...

Mit tegyek, már megőrjít a gyerek utáni vágy?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és már 2 éve nagyon szeretnék gyereket. Voltam már egyszer terhes ,de pár hetesen spontán elment a baba. Már ott tartok,hogyha látom,hogy velem egyidős vagy fiatalabb lány megosztja egy közösségi oldalon ,hogy terhes vagy már a baba képét, teljesen kiakadok, bőgök. Mert a legtöbb esetben csak becsúszik. Nálunk meg nem ,hogy becsúszna de ha rajta vagyunk akkor sem jön össze. Most azt az időt élem,hogy szívem szerint nagyon szeretnék, de az agyam szerint még nem. És ezzel terhelem a páromat is aki mellettem áll, mert egyik pillanatban szeretnék a másikba ,meg eluralkodik rajtam ,hogy hova mire? Albérletben élünk, én most 4 hónapja munkanélküli. Anyagilag közép szinten vagyunk így is , sőt ha úgy adódna lenne pár dolog amiből havonta + 10-20ezret is meg tudnánk spórolni.De mégis azt érzem,hogy ez kevés.Bár nem vagyok nagyravágyó, és tudom mennyiből is fel lehet tisztességesen nevelni egy gyereket és segítséget is kapnék. (ruha stb.) Olyan nehéz. Pedig érzem,hogy gyerekkel lenne teljes az életem , és ezzel lenne teljes a kapcsolatunk is.
2012. jan. 14. 21:34
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
És gratulálok a babákhoz :)
2012. jan. 15. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!