Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amiből soha nem engedsz...

Mi az amiből soha nem engedsz a gyerekeddel kapcsolatban? Laza vagy inkább mindent túlaggódó anyának tartod magad?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azzal egyetértek, hogy teljesen egyéni, kinek mia túlaggódás, és a "veszélyes"
2012. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon laza és nagyon túlaggódós vagyok.


a testi épségét féltem, ebben vagyok túlaggódós. pont a héten ült le velem a férjem komolyan beszélni mert szerinte miattam sült tök lesz a fiunkból. pl. a 2 évesemet nem engedem egyedül felmenni a lépcsőn, nehogy leessen. de egy dombról se futhat le nélkülem :D hát igen... :)


laza vagyok, mert a fejem tetején is ugrálhat se érdekel. egyszerűen nem tud kihozni a sodromból, pedig nam vagyok türelmes ember de vele szemben iszonyú birka türelmem van. persze kap büntit ő is, de nem azért mert eldurran az agyam.

pl. ha elkezd hisztizni, olyan igazi földhöz verősen akkor lefekszem mellé és elkezdem ölelgetni, puszilgatni, mert annyira cukin adja elő :)))

vagy ha ledobja a kaját, kiönti az innivalót, kilocsol a kádból, kanapéra pisil és még sorolhatnám, akkor szó nélkül megyek és feltakarítok ahelyett, hogy leszidnám :/


férjem szerint tuti elmebeteg vagyok :DDD

nem tudom, egyébként az élet minden más területén egy türelmetlen, akaratos, uralkodó típus vagyok :S

2012. jan. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!