Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy Apa...

Mit gondoltok, ha egy Apa elmegy síelni 4-5 napra és addig a felesége egyedül marad a 3 hónapos babával?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 09:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Neki is jár a pihenés,ő sem szól,hogy gyakran veszek cipőt,ruhát. Nekem az a pihenés:-) Ugyanakkor a fiunkkal is sokszor megyünk ide-oda.
2012. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A férjem pont ma megy el síelni, vasárnap jön haza. Igaz, nekünk a legkisebb gyerkőcünk is már 2 éves (van 3 testvére), de a kezdetektől fogva sem volt másképp.


Abszolút nem zavar, ha elmegy, én is elmegyek, ha úgy adódik. Annyi a lényeg, hogy előre egyeztetünk, hogy ne szervezzünk keresztbe programokat.

2012. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Természetesen kell "szabadság" a másiknak is.

Én sokszor küldöm magamtól hogy menjen már el a cimboráival, vagy bárhova. Többször elment túrázni. Neki is jár ennyi, ez a minimum, hogy éjjel nem tud aludni a gyereksírástól.

Aki nem tud a másik hátsójáról leszakadni az önző. Nyaralást el lehet képzelni gyerek nélkül? Hát persze, én csak így tudom. Más meg viszi magával a két hónapos apróságát. Hát nagy nyaralás....... akkor maradjanak otthon.

Ez nem áldozat, hanem szeretet, a másik iránt hogy elengeded hogy pihenjen. Nyugodtan menjen!

Sok házasságról tudok ami "ragacs" kapcsolatok miatt szűnt meg....:( Az édsanya önzősége, magához láncolta a férjet gyerekekkel együtt, aki nem is mert ellent mondani. az eredmény: keresett mást. ...a gyerekeket így is tudja szeretni..

2012. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem neked nincs gyereked és nem is lesz utolsó. Szerinted az a nyaralás ha a két hónapost lepasszolja? És ez nem önző dolog? A hozzád hasonló inkább ne szüljön. Halálraítélt, önző és mocsok világban élünk. És még az a bunkó aki normális értékek szerint próbál gyereket nevelni. Nyilván nem pihenés két hónapossal, de 2 évessel sem nyaralni menni. Csak tudod elvileg ezt addig kellene kiélni amíg nincs gyerek. Ha van akkor ő a fontos. Én el nem tudnám képzelni hogy otthon hagyjam a gyerekeimet, mert mindig az járna a fejemben, hogy ez vagy az hogy tetszene neki, vagy hogy örülne. Komolyan mondom, félelmetes, hogy mennyi önző ember van, és azt hiszik hogy ők szarták a spanyolviaszt. Milyen lesz így a jövő nemzedéke? A ti gyerekeitek majd leszarnak ha megöregszel. Az unokáidat majd látni sem fogod, (persze lehet nem is hiányoznának, mert nem tudnál nyugodtan ejtőzni tőlük nyugdíjas éveidben) mert a mostani felnőttek nagy része szerint az öregek otthona elfekvő és az öregek büdösek, még megárt a gyereknek. Ezt az oldalt olvasva elszáll az agyam, de nem bírom szó nélkül hagyni.
2012. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát mi megpont hogy vinnénk a kicsit is!

Már kétéves a lányom,de még mindig nem hagynám itthon!Mennénk mi is!


Egyedül svédországba nem mentünk a férjemmel,mert ott a cégtől mindenki ment egy kiállításra,de ott Ők reggeltől estig ott "sétáltsk"Na azt nem bírtuk volna!Így akkor nem mentünk!


De amúgy vagy megyünk mi is,ha megoldható!Én a gyerkőcömet (lassan gyerkőceimet) nem hagynám otthon!


Szerintem lehetne több ilyen Anya, aki elengedi kikapcsolódni a férjét/párját!

2012. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én elengedném a férjemet, és nem érdekelne, hogy más mit mond. Én úgysem szeretnék síelni menni, ő viszont szereti.
2012. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam a híve a több napos dolgoknak!


Menjen haverozni, szórakozni, bánom is én, de 4-5 napra ugyan ne hagyjon már itthon. Szerintem ez nem kullancsoskodás. Mindenkinek megvan a saját szabadsága a házasságunkba, de nekem nem fér bele 4-5 nap, pláne, hogy nem melózni megy.


Hát ez a nyaralás nem nyaralás gyerekkel, erre inkább nem mondok semmit. Nem rendelem alá magam a gyerekeimnek és a családomnak, de nyaralást négyesben szoktunk szervezni. Egy-egy hétvége kettesben belefér, de nyaralni közösen.

Téged sem vittek a szüleid sehova? Mi a nyáron voltunk a 3 éves lányommal és az akkor 7 hónapos fiammal a Balatonon 1 hétig! Szuper volt, és egy percig sem frusztrált, hogy ott vannak a kicsik, sőt.... Nyilván nem heverészésről szólt az 1 hét, de nagyon jó volt négyesben lenni, senki nem zargatott bennünket, nem volt telefon, nem volt munka, csak élveztük hogy végre együtt lehetünk. Mondjuk nálunk a férjem dolgozik látástól vakulásig, alig látjuk lehet ezért gondolom másképp, bár nem tudom. Körülöttünk senki nem passzolja le agyereket ha nyaralni megy.

2012. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 TKI Ibolya ***** válasza:
Szegény férfiak!Már megint őket kell sajnálnom mert annyit dolgoznak.Mert egy párhónapos gyereket gondozni az könnyű menet ugye? Én a feleség azt mondom nem mehet el akkor önző vagyok.Nekem pedig a férfi tűnik önzőnek hogy 4-5 napra egyedül hagyja az anyukát a babával.A nőnek is járna pihenés de ő nem teheti mert ott a pici de hol érdekli ez a férfiakat.
2012. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!