Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Merjek fogadni bébiszittert...

Merjek fogadni bébiszittert vagy ne?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk és sajnos egyetlen egy rokonunk sincs meg olyan barátaink akikre rá lehetne bízni a 9 hónapos kislányunkat.Sajnos minden ismerősünk aki itt lakik a környéken dolgozik,barátnőmnek meg van egy 3 hónapos kisfia így ő is kilőve.És arra gondoltam mivel néha jó lenne kicsit kimozdulni kettesben a párommal pár órára ezért hivnánk bébiszittert csak nem tudom,hogy jó ötlet -e mert kislányomra még nem vigyázott idegen ember.Nem tudom,hogy kislányom hogyan fogadná,meg egyáltalán,hogy én nyugodt tudnék-e lenni.Szerintetek mit csináljak?Várom a véleményeteket esetleg tapasztalatokat ilyen téren.
2012. márc. 6. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

MI is kulfoldon elunk es kisfiamra mar vigyazott bebiszitter. Semmi gond nem volt. Eloszor 8 honapos volt a dragam. Akkor mentunk el par orara moziba meg etterembe a fiam szulinapjan. Utanna tobbszor igenybe vettuk ot par orara es mi elmentunk kikapcsolodni egy kicsit.

Azota mar bolcsis a kisfiam mivel mar 2 eves es most mar sokkal konnyebb mert sokszor veszunk ki 1-2 nap szabadsagot amig bolcsibe van es olyankor kikapcsolodunk. :) De amig nem volt ez a lehetoseg addig nallunk is volt parszor bebiszitter. Nekem ugy ajanlotta ot valaki, aki megvolt vele elegedve. Azota mar vigyazott a baratnom kislanyara is. Legutobb 15 honaposan vigyazott a kisfiamra a bebiszitter lany es ra 7!!! honapra mentunk bevasarolni es osszefutottunk vele. Kepzeld a kisfiam felismerte es mar messzurol vigyorgott annyira orult neki. Meg a feltett csokis kekszet is amit evett odaadta neki.

2012. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szakember szerint a gyermeknek annál jobb, minél több embert, karaktert, stílust megismer, mert annál könyebben szocializálódik, illeszkedik be, tanul abból is.
2012. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Múltkor ráhagytam barátnőimre kislányomat 1 órára,de nagyon nyűgös lett meg sírt,múlthéten meg szüleim voltak itt és ők vigyáztak rá fél -fél napot,de nem akart aludni csak sírt mert nem voltam itthon keresett a lakásban.Annyira anyás,hogy nem tudom így,hogy hagyjam rá fél napra egy bébiszittere.Akik írták,hogy vigyázott meg vigyáz bébiszitter néha a gyerkőcre nektek nem volt ilyen gondotok?Mert így nem szívesen hagynám rá mert bántana az a tudat,hogy sír itthon mert én nem vagyok vele.Mit csináljak?Pedig néha tényleg jó lenne ha pár órára ráhagyhatnám valakire.
2012. márc. 19. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Én hetente 1x3 órára hívom a bébiszittert. Nem megyek el itthonról, néha rájuk nézek. Így látnak engem, meg én is őket, de el is játszanak valaki mással szépen, szokják a helyzetet. Ezt tudom neked javasolni továbbra is.

Harmadik voltam.

2012. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom én is ezt hátha sikerül.Még eddig nem hívtam átt,de fel fogom hívni és megbeszélem vele,hogy néha jöjjön átt,remélem sikerül,mert tegnap is mentünk autóval barátnőimmel és az egész utat végig sírta mert nem látott engem.Nagyon nagyon anyás lett, sajnos férjemnél sem marad el,mindíg kéreckedik hozzám.
2012. márc. 21. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!