Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pánikbeteg anyukák, hogy...

Pánikbeteg anyukák, hogy bírtátok leküzdeni a rosszulléteket, szoptatás alatt? Szedtetek valami gyógyszert? Körzeti vagy pszichiáter írta fel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 16:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon rendes!!:-) 55éves.Sajnos mindenki dolgozik,így egyedül vagyok egész nap.:-( Két kicsivel vagyok itthon a "nagy" 21hós a kicsi 3.hós.Gondolom mostanra gyűlt össze bennem minden.:-(
2012. ápr. 6. 08:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2012. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed:igen.Nem szedtem a gyógyszert se be.:-)
2012. ápr. 17. 09:00
 14/16 Lolita78 válasza:
Kérlek segíts nekem! Milyen gyógyszert írtak neked szoptatás alatt? Én is ezzel küzdök és még szoptatok...
2012. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Menj el pszichiáterhez!!Ő majd ír gyógyszert,meg az is sokat segít ha az ember kibeszéli amit érez,gondol.Én most már nem szoptatok,azt a gyógyszert amit írt nem szedtem be de ha elkezdtem volna szedni se rögtön hat hanem 2-3 hét.Sertralin-zentiva a neve.Néha ha nem tudok aludni rivotrilt szedek,de csak alváshoz!Elmentem maszek kardiologushoz csináltattam 24 órás ekg-.t így már ezen nem idegeskedek,mert ott is rendben volt minden.:-)
2012. nov. 23. 13:07
 16/16 Lolita78 válasza:
Köszönöm a választ! :) Sajnos a pszichiáter nem segített és semmit sem írt, mert azt mondta a szoptatás alatt nem adhat semmit. Azt mondta szedhetek gyógynövényes HOVA tablettát és relaxáljak. De ezek nem segítenek! A bébimet pedig nem akarom elválasztani, mert már ettől is kikészülök, hogy van tejem és emiatt vegyem el tőle ami most neki a legfontosabb. Vannak jobb napok, de a mostani ködös lehangoló idő nem nagyon segít.
2012. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!