Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák: Normális,...

Egyedülálló anyukák: Normális, hogy nem merek elválni?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem, de nagyon lekezelö. Ritkán veszekszünk, de ö nagyon lekezelö ilyenkor. Ö keres jobban, ö tartja el a családot. Van egy 3 éves és egy 9 hónapos gyermekünk. Félek, hogy nem tudom öket eltartani majd. Nagyon megszenvedném lelkileg is a válást, mert nagyon szeretem a férjem, de olyan jó lenne már megmutatni neki, hogy nem minden természetes, ami kőrülőtte tőrténik. 12 év alatt 3-szor nem adott igazat nekem, és ez már fura egy kicsit. Hogyan tudnám megleckéztetni? Vagy ha már megfordult a fejemben a válás, akkor tegyem is meg az első lépést?
2012. márc. 30. 22:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia! Látom már több, mint egy éve volt a problémád témában. Csak szeretném kérdezni, hogy azóta merre alakult az életed? Hasonló cipőben járok, nekem 7 hónapos babám van, és nagyon elegem a kapcsolatomból. Nem tudom merjek e lépni.... :((
2013. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
van valami fejlemény errefelé? :)
2015. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!