Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is öreg vagyok...

Szerintetek is öreg vagyok már ahhoz, hogy első gyermeket vállaljak? 36 éves vagyok. Ti hány évesen vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy alakult az életem, hogy most tudok csak babát vállalni (pedig mindig szerettem volna). De sokan leöregeznek egy babához :(

2012. ápr. 17. 11:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A nagynéném 35 évesen szült (első gyerek), anyám barátnője 39 évesen (szintén első gyerek...)

Valóban magasabbak az eü. kockázatok, de én azt mondom, ha most szeretnél, akkor hajrá, most még van rá lehetőséged, akkor miért ne?

2012. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
(Az előző vagyok, én 24 leszek ősszel, a lányom meg 3. Ez sokak szerint korai volt...)
2012. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Szia!Én a nyáron leszek 38 éves és 3,5 hónapos a Babám. Ő az első gyermekem. Egyáltalán nem érzem magam öregnek Hozzá. Igaza van mindenkinek aki azt írta, hogy ne foglalkozz másokkal, csak saját magatokkal. :)) Sok sikert a babához.
2012. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Néhány hete voltam méhlepény mintavételen, én 37 éves vagyok 20. hetes a szobában feküdt egy 40, 42, és 45 éves kismama is...
2012. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy öreg hozzá. Remélem minnél hamarabb sikerül összehozni. Drukkolunk.

Ajánlom a ciklus.hu oldalt.

Én 28 évesen vállaltam először, sajnos 22 héten halva született, de 7 hónap leteltével megpróbáltuk újra, és össze is jött, most 29 hetes vagyok.

Kezdj el szedni terhesvitamint és gyerekvállalás előtt minden vizsgálatot csináltass meg, hogy akkor kevesebb legyen (fogászat, rákszűrés, vérvétel... a tüdöszűrést, mert azt terhesség alatt nem lehet.

Sok sikert! Problémamentes terhességet és egészséges babát kívánunk.

2012. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én csak 40-45 fölött neveznék egy nőt "öregnek" gyerekvállaláshoz, akkor sem azért, mert nem szokás ilyen későn szülni (bár ez egyre divatosabb mostanában), hanem mert annál nagyobb az esélye, hogy a baba nem lesz egészséges. Most viszont még fiatal vagy, nyugodtan vágj bele! Sok sikert és boldogságot hozzá! :)
2012. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!