Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is öreg vagyok...

Szerintetek is öreg vagyok már ahhoz, hogy első gyermeket vállaljak? 36 éves vagyok. Ti hány évesen vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy alakult az életem, hogy most tudok csak babát vállalni (pedig mindig szerettem volna). De sokan leöregeznek egy babához :(

2012. ápr. 17. 11:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
én is fiatal vagyok 27 évesen. ez a röhej. 30 alatt korai, 30 fölött, meg jujj, de idős vagy már egy babához. pont 30 évesen meg vagy ez, vagy az a kategória. a lényeg, hogy egyik se legyen jó.
2012. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%

36 éves voltam amikor az első babámmal teherbe estem és 38 amikor másodikkal. Van két gyönyörű egészséges fiam. Tökéletes terhesség volt mindkettő.

tehát nem vagy egyátalán öreg!!! Hajrá!

2012. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ugyan már,dehogy vagy öreg :) rázd meg magad és ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel. Anyukám 38 évesen szülte hugomat ,őt nem érdekelte ki mit szól. Senkinek semmi köze hozzá. Eddig nem volt aktuális és ennyi,törődjön mki saját magával.

Nézd én 32 vagyok ,két sikertelen lombikon vagyok túl az utolsó lehetőséget pedig most elhalasztottam. Most érlelődik bennem a gondolat hogy nem akarok már lombikot. Párommal is megbeszéltük ha nem lesz akkor is boldogok leszünk. Nincs olyan gond ami miatt ne lehetne akár természetes úton. Várok. Ha nem jön magától ,nem fogom erőltetni. Szóval most úgy vagyok vele,ha akar jön az sem érdekel hány éves leszek,persze tudom minél előbb annál jobb. De ha 34 leszek nekem az is jó ha 38 az is. De ha nem jön ,azt is elfogadom. Nem vagyok kétségbe esve. Az emberek véleménye a környezetemben meg nem érdekel,egyre jobban hidegen hagy. Vki már megjósolta tutira ,hogy szét fogunk menni,mivel nem jön a baba ,szánalmas,hogy velünk van így elfoglalva inkább magával törődjön. Imádjuk egymást párommal,ha szétmegyünk nem ez lesz az oka.

Sok sikert!

2012. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
ja és ugyanez a gyerekek számával: egy gyerek nem gyerek, (ne legyél már ilyen önző, hogy nem adsz tesót a gyerekednek) ha három van még határeset, de már néhányan furcsán néznek. 4-től fölfele meg már adják rendesen az ívet, hogy hogy tartod el, stb... nem kell velük foglalkozni. csámcsognivaló mindig lesz
2012. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Lári-fári,dehogy vagy öreg!A barátnőm 33 évesen szülte az elsőt,most 36,és tervezik a 2.-at.Én 39 éves múltam,és most várom a 3. babát(az elsőt 20,a 2.-at 35 évesen szültem).Különben 1-2 nő,aki a Te korodban szült:Dobó Kata,Judy,Erős Antónia(39 évesen szült),Völgyesi Gabi,(igaz,ő még "csak" 34 éves),Béres Alexandra(3 évesen szült)és még sorolhatnám.Szóval:HAJRÁ!
2012. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem 3,hanem 35 évesen szült a Béres Alexandra.
2012. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egy első gyerekhez szerintem sosem késő. Mondjuk én azt vallom, hogy jobb ezt korábban megejteni, hiszen akkor talán még fittebb, fiatalabb az ember (szellemileg és testileg is), de ha Neked így adódott, akkor ezzel a lehetőséggel kell élned. Egy viszont biztos, szerintem nem igazán nő a nő, ha nincs gyermeke!!!

én az elsőt 25 évesen szültem, a másodikat 26 évesen, a harmadikat 28 évesen. Most 29 éves vagyok.

2012. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám 7 hónapos, 34 évesen szültem. Én is megkaptam a "leöregezést" (egyébként főként az egészségügyben dolgozóktól), de nem vettem tudomásul. Első baba és még nem tudom, lesz-e testvére. Ha nem, úgyis jó. Elfogadom. Engem most már jobban idegesítenek ugyanis az "egy gyerek nem gyerek, legyen testvér"- típusú megjegyzések. Próbálom elhessegetni, de nehezen megy...
2012. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szia, én most vagyok 45, és egyáltalán nem érzem magam öregnek, és nem is érdekel ki mit mond, az én életem...ha meg bármi gond is adódna késöbb, ott a nagy családunk, és tudom hogy segítenek. 3 gyermekem van, és rajat vagyunk a 4. en, ha az Úr is ugy akarja, meglesz...egészségesek vagyunk, nincs mitől félni, szóval neked is azt mondom: HAJRÁ !!!!
2012. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az "első babás MATRÓNÁK" táborához:)


Elmúltam 39 éves ,mikor az első és egyszem lánykámat megszültem :)

Megfiatalit...a velem egykorú ismerőseimnek már kamasz gyerekeik vannak..:)apukám amikor kötekszik velem ,mindig azt mondja,hogy az unokámmal kellene már játszani,nem a lányommal :DDD .

A tesóim közül én vagyok a legidősebb,de a legfiatalebb gyerkőc az enyém:)


Szóval,eszedbe se jusson emiatt hezitálni:)

A legszebb korban vagy:)

Minden jót Neked a "babaprojekt-hez"!!!

2012. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!