Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha fiatalabb vagy amikor...

Ha fiatalabb vagy amikor szülsz, könnyebben össze tudod utána "kapni magad", mintha később szülnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, előbb le tudod adni a szülés utáni felesleget, és akkor még van annyira ruganyos a bőr, hogy szinte teljesen eredeti állapotába visszaáll, és nem fog lógni? Vagy ez egyáltalán nem kor, hanem inkább genetika függő? (Itt a húszas évek elején járó nőkre gondolok).

Azt tudom, hogy ilyenkor azért tanácsos szülni, mert haladsz a korral, fiatalosabb a felfogásod...de ilyen fiatalon lehet sose lesz többé olyan alakod, mint volt? (Kérlek, kíméljetek attól, hogy éretlen vagyok...csak kíváncsiságból kérdezem.)


2012. ápr. 18. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem csak az életkortól függ... Persze ha valaki, esetleg a kor előrehaladtával már nem olyan fitt, akkor ő nyilván lassabban is "kapja össze magát" szülés után, de nem csak ezen múlik. Én 20 évesen szültem, hát mondhatom, csodásan megnyúlt a hasam, 5 év után is egy megrogyott krumpliszsákra emlékeztet kissé. Volt idő, hogy visszafogytam az eredeti, 60 kilós súlyomra, de úgy csak még látványosabb volt a hasam nyúlottsága. Ezen már csak műtéttel lehet segíteni, az meg iszonyú drága. Majd ha egyszer nagyon sok pénzem lesz (haha), akkor tényleg és a lehető legkomolyabban le fogok fogyni, aztán majd megcsináltatom a hasam, de addig is sajnos meg kell tanulnom együttélni ezzel a helyzettel.
2012. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elég , én leginkább a "kötényhastól" meg a terhességi csíkoktól lennék megijedve. Nagyon remélem, hogy az én genetikám jó lesz (anyunak szerencséje volt, csíkjai is alig vannak), de lehet, hogy nem az ő alkatát örököltem. Bár remélem bőven ráérek erre még:)
2012. ápr. 19. 21:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Félni csak a kötényhastól kell,a csíkok nem vészesek,egy idő után szépen elhalványulnak,nem olyan feltűnőek! A kötény has pedig... vagy megpróbál belehízni az anyuka,vagy gondosan félre tesz minden fillért,amit csak lehet...

Nekem sajnos egyik sem megy,így marad a 3. variáció: takargatni!! :-(

2012. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!