Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával milyen a nyaralás,...

Babával milyen a nyaralás, pihenés a soproni Hunguest Hotel Sziesztába?

Figyelt kérdés
Volt már valaki itt nyaralni, esetleg gyerekkel?
2009. jún. 23. 14:52
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Pedig a gyerek miatt sem kéne többet fizetnetek, akkor miért lett drágább??
2009. jún. 25. 16:04
 12/38 anonim ***** válasza:
Szia!Már tudom,hogy miért van akkora árkülömbség.Én ezt az akciót nem is olvastam,csak árajánlatot kértem a hoteltől és azt az összeget kaptam.De nem értem,hogy miért nem tájékoztattak az akciójukról!Na mindegy!Köszi,hogy szoltál.Jövő hét elején mi is lefoglaljuk(az akciósat).A gyerekeknek is biztosítanak ágyneműt?A te babád kisebb,mint az enyém.Hogy oldod meg a szállodában az etetését,kaja melegítést?
2009. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

A gyerek is kap ágyneműt persze! A fiam még szopizik, csak néha kap üveges bébi gyümit. Van nekik mikró, csak bemész az étterem részre, bármikor!!! ott mindig van valaki, és szépen megkéred őket, hogy melegítsék meg neked a mikroba, ennyi! Megcsinálják, ezt is megkérdeztem már tőlük! :))

Van etetőszék is!

2009. jún. 27. 08:33
 14/38 anonim ***** válasza:
Azt had kérdezzem meg,hogy miért standard plus szobát foglaltál?A classik szobában már nem volt hely,vagy inkább a felújított szobába szeretnétek menni?Mert a standard szoba egy kicsivel drágább és nem tudom megéri-e ennyivel többet fizetni érte.
2009. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Én úgy voltam vele, hogy ha van már 70.000 Ft értékű üdülési csekkünk, akkor oda kérem a szobát, ha nem lett volna, lehet, hogy mi is az olcsóbbikba megyünk.

Szerintem az is megfelelő, nem hiszem, hogy sokkal másabb lenne, nem lehet olyan nagy a különbség a két szoba között.

Az ágy és a fürdő a lényeg. :)

Augusztusba jönnétek? Mi júl. 27.-től!

2009. jún. 27. 17:59
 16/38 anonim ***** válasza:
Mi augusztus elején mennénk valamikor,pontosan még nem tudom,hogy mikor.At utobbi pár évben akárhova mentünk(Pécs,Debrecen,Lillafüred),mindig a Hunguest Hotelben száltunk meg és meg voltunk vele elégedve.Remélem ez idén is így lesz!Eddig mindig az Ibuszon keresztül foglaltuk le a szobát,de most ez miatt az akció miatt mi is a neten foglalunk.Kellett foglalot fizetnetek?A részleteket email-ben beszéltétek meg?Miket írtál nekik,amikor lefoglaltad a szobát?
2009. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Egy sima emailt írtam mcsak, hogy a kért időpontban van-e szabad szobájuk, ennyi.

A debreceni nagyerdő szállodába már is voltunk, nagyon tetszett, a kaja is jó volt ott! Itt is ugyan olyan svédasztal van, megkérdeztem.

2 féle leves, 5 féle hús, köret, desszert, saláta.

A Lővér fürdő összes medencéjét, csúszdáját lehet korlátlanul, ingyen használni!

2009. jún. 28. 07:55
 18/38 A kérdező kommentje:

Semmi foglalót nem kértek, megadtam a tel.számomat és a címemet nekik, mást nem kértek.

Majd indulás előtt pár nappal írok nekik még egy emailt, hogy tuti hogy menni fogunk! :))

2009. jún. 28. 07:56
 19/38 A kérdező kommentje:
Sikerült a foglalás?
2009. júl. 1. 10:34
 20/38 anonim ***** válasza:
Ma sikerült lefoglalnom,de még visszajelzést nem kaptam.Majd ha megkaptam,megírom,hogy mi volt.Egy pár dolgot én is megkérdeztem email-ben és nagyon rendesek voltak.
2009. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!