Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával milyen a nyaralás,...

Babával milyen a nyaralás, pihenés a soproni Hunguest Hotel Sziesztába?

Figyelt kérdés
Volt már valaki itt nyaralni, esetleg gyerekkel?
2009. jún. 23. 14:52
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

De most júl.1.-től drágább lett egy kicsit, nézted???

Te miket kérdeztél tőlük? :-))

2009. júl. 3. 09:24
 22/38 anonim ***** válasza:
Sikerült a foglalás,már visszaigazolást is megkaptam.De tőlem nem kértek sem tel.számot,sem címet.Remélem azért meglesz a szoba amire megyünk,mi aug.elején megyünk 5nap/4éj.Te magadtól írsz majd nekik email-t indulás előtt,vagy ők mondták?Öszinte legyek nem is figyeltem,hogy drágább lett.Mi classic szobába megyünk,a 4éjszaka most hármunknak 50700ft(ifa,parkolás nincs benn)Elötte mennyi volt?De nektek maradt a régi ár?Erre mi is gondolhattunk volna,hogy elsejétől drágulás lesz.
2009. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Bocsi,most,hogy olvasgatom a korábbi üzeneteidet,emlékszem,hogy olcsobb volt.Így mi most 2300ft-ot buktunk a figyelmetlenségünk miatt:-(Terveztek kirándulásokat Sopronban,ha igen,akkor merre?Vagy csak pihenni mentek?
2009. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Sem a tel.számomat, sem a címemet nem ők kérték, én írtam meg nekik, és indulás előtt is inkább csak magam megnyugtatása végett írok nekik, hogy indulunk! :)

Én majd a strandra akarok menni, kirándulni Fertődre, a kastélyt megnézni, és Nagycenkre, és be a városba (Sopron)

Terveztem Ausztriát is, de nem tudjuk addig sajna kivitelezni a gyereknek az útlevelet, így ki nem megyünk.

Esetleg még Szombathely, Kőszeg, Ják. Nem tudom hogy zeke milyen messze vannak, még nem néztem meg.

Ti mit terveztek? Mennyi idősek vagytok?

Én 27, a férjem 30, a fiunk most múlt 6 hós. :))

2009. júl. 3. 18:44
 25/38 anonim ***** válasza:

Mi is azokra a helyekre gondoltunk elmenni,amiket te is leírtál.Strandolni is szeretnénk és sétahajókázni a Fertő tón.

Én 33éves vagyok,a férjem 32,a kislányunk pedig 16hónapos.

Már nagyon várom az augusztust,jó lesz egy kicsit kiruccani itthonról.Tavaly nem voltunk nyaralni sehol,mert a lánykánkat még picinek tartottuk hozzá.

2009. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Te,hogy oldod meg a babád fürdetését majd a szállodában?Majd megosztod velem a hotelről a véleményed?Meg,hogy merre jártatok és mit érdemes megnézni?
2009. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Mivel zuhanyzó van, vagy és vagy apa megfogja, és gyorsan letusolunk, szerintem nem gáz, megoldható lesz. Már nagyon várjuk, csak jó idő legyen! Persze, megírok majd mindent!
2009. júl. 8. 13:22
 28/38 anonim ***** válasza:
Te a kisfiadnak elviszed a babakocsiját Sopronba és ha igen,akkor a szállodába hova teszed?Mert az én lányom is még elég jól elvan benn és egy hosszabb kirándulásnál jól jönne.Csak nem tudom,hogy hova tudnánk tenni,hogy ne kelljen mindig összecsukni.
2009. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Igen, viszem a kocsit, én beteszem a szobába majd, ha kevés a hely majd apa mindig összecsukja. Vagy ha van a hotelnak valami biztonságos helye, ahol ott lehet hagyni és nem lopják majd el, akkor oda teszem. :)
2009. júl. 10. 14:52
 30/38 anonim ***** válasza:
Több emeletes ez a hotel.Szerinted van bent lift?Azt tudod,hogy hányadik emeletre kaptatok szobát?
2009. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!