Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával milyen a nyaralás,...

Babával milyen a nyaralás, pihenés a soproni Hunguest Hotel Sziesztába?

Figyelt kérdés
Volt már valaki itt nyaralni, esetleg gyerekkel?
2009. jún. 23. 14:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, akkor nagy, és van vagy 10 emeletes is, persze van lift!!! Nem tudom, hogy hova kaptunk szobát, nekem végül is mindegy, hogy melyik emeleten leszünk majd...
2009. júl. 14. 10:11
 32/38 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a szállodában van lehetőség a babakocsi tárolására.És tényleg van lift:-)Az indulás napján hány órakor indultok?Aznap terveztek megnézni valamit,mielőtt elfoglaljátok a szállodát?
2009. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Nekünk az indulása fiamtól függ majd, de én kb. 9ra felé gondoltam, talán kicsit előbb. Ha pl. 1x megállunk majd vhol kicsit pihenni, akkor is majdnem 3 óra oda nekünk az út.

Mielőtt elindulunk megszoptatom, ha megállunk pihenni kap majd gyümit, és ha oda érünk a szállodába, és készen van a szoba, ott is megtudom majd szoptatni.

először foglaljuk el a hotelt, pakoljak ki, legyen rendbe a gyerek, és utána majd meglátjuk, hogy még mihez lesz kedvünk, lehet, hogy csak a környéken szétnézünk, vagy a szálloda medencéit vesszük majd igénybe! :))

2009. júl. 15. 09:10
 34/38 anonim ***** válasza:
Jó utazást Sopronba és jó pihenést a Hotel Sziesztában!Ha lesz időd,légyszi írd meg a véleményedet!Mi augusztus 9.-én indulunk.Ha gondolod küldhetsz prívát üzenetet is.Azért most üzenek,mert elutazunk a szülőkhöz és ott nincs net:-)Mégegyszer jó pihit!
2009. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, 9óra felé indulunk majd, elég sok a cuccunk.

Remélem jó idő lesz, már várjuk!

Ha itthon leszünk, megírom hogy milyen volt! :)) Üdv! Ildi

2009. júl. 27. 06:50
 36/38 A kérdező kommentje:
Itthon vagyunk, jó volt, majd írok a 7végén bővebben, ok?
2009. júl. 31. 16:56
 37/38 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy nem írtam, de nem volt netünk! :((

Nektek milyen volt?

2009. aug. 4. 08:56
 38/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi,hogy csak most válaszolok,de ma jöttünk meg a szülőktől.Mi majd csak vasárnap(9.-én) utazunk Sopronba.Lenne pár kérdésem,ha nem gond:-)Milyen volt Sopron?Hogy tetszett a szálloda?Milyen kiságy volt a szobában a babának?A babakocsit hol tudtátok tárolni a szállodában?Előre is köszi a válaszod.Üdv.:Zsuzsi

2009. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!