Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apának illene felköszöntenie...

Apának illene felköszöntenie anyák napján a két kicsi gyerekünkkel? Vagy nem kell, majd a gyerekek felköszöntenek ha értik hogy mi is az anyák napja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kedves 22-es!

Örülhet a párod, hogy ilyen férje van. Én is számítottam valami hasonló gesztusra, sőt, önző módon még célozgattam is a páromnak erre, hogy van ahol ez szokás, hogy ahol a gyerek még pici, az apuka intézi helyette az anyáknapi ajándékot.

Hát nem jött be, nem kaptam semmit, pedig nagyon jól esett volna.

Irigylem egy kicsit a feleségedet, bár minden apuka ilyen lenne.

2012. máj. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bocs, az előzőt a 16-osnak szántam, nem tudom miért írtam 22-t :)
2012. máj. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Illene szerintem. Nálunk nem is kérdés,ahogy az sem,hogy apák napján pedig én gondoskodom még a meglepirol.
2012. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves 67%, látszik, hogy fogalmad sincs, miről beszélsz:)


Ez van, amikor az ember olyan kérdéshez szól hozzá, amelyben a kompetenciája a nullához közelít.

Majd ha anya leszel, akkor szólj hozzá ezekhez a kérdésekhez, mert addig nemhogy hiteles nem vagy, de még nevetségessé is teszed magad.


Őszintén szólva kicsit sajnállak, mert tipikusan az az ember vagy, akinek hatalmas a szája és a mellénye addig, amíg nem kerül bele az általa olyan lekezelően vizsgált szituációba, aztán ha belekerül, és visszanyal a fagyi, te leszel a legjobban felháborodva.


Semmi gond nincs azzal, hogy a véleményed ez, de mindaddig, amíg nem vagy az anyja egy gyereknek, addig ez a vélemény még véletlenül sem releváns.


Erre a kérdésre csak akkor tudsz elfogadható választ produkálni, ha te is gondolkozol a szíveddel, és nem csak az eszeddel - és erre nem leszel képes, amíg nincs gyereked. Ennyi.


A kommentedhez meg hozzáfűznék pár gondolatot: nekem jó, hogy kapok virágot, és teljesen lesz@rom, hogy nem tudja, hogy ez egy ALKALOM, helyette azt mondja, hogy "azért hoztam virágot, mert szeretlek". Lepődj meg: ez jólesik. És ne gondold, hogy nem emlékszik rá, mert a 3 éves fiam idén közölte velem, hogy "tavaly cserepet vettünk apával, de most már verset is tudok"

Szerintem ez egyértelműen arra utal, hogy emlékszik, de mindegy.


Plusz olyan buta a hozzáállásod, csak azért ne vegyük bele a gyereket a hagyományokba, mert még kicsi? Ugye tudod, hogy amit ilyen kicsin tanul meg, az rögzül legmélyebben? Nem véletlenül tanul most beszélni - hiszen a te meglátásod szerint akkor az is felesleges lenne, mert arra sem "emlékszik"!

Képzeld csak milyen fura: még a karácsonyra is emlékszik. AZ is csak egy ünnep, olyan mint az anyák napja, csak szélesebb körhöz szól.

Lehet nem ártana gondolkodnod kicsit, mielőtt bődületes bar0mságokat irkálsz le (bár ez az oldal névtelen, így nem égsz be nagyon, de azért elég ciki, már megbocsáss)


És a kedvencem: "De azért csak bábozzatok a gyerekkel, mint egy marionettel."

Te tényleg nem tudod, miről beszélsz:D Mindegy, amíg ilyen elvakult szemellenzős racionalista vagy, aki még véletlenül sem visz érzelmet semmibe, addig nem is fogod tudni. Talán érdemes lenne a mostaninál nagyobbra nyitott szemmel és szívvel közlekedni a világban, akkor nem esnél pofára a fellengzős véleményeddel - sem most, sem pedig pár év múlva.

2012. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értettem hogy hogy példát mutasson ezzel...és képzeld mi felköszöntöttük apák napján, mert megérdemli.

Amúgy esteannyitmondott hogy szerencsések a gyerekek hogy ilyen anyukájuk van :)) uh virágot nem kaptam de egy elismerő szót mégis :)))


Öntömjénezés ???...pffffff....Te meg nem tudom miért várod el hogy a szülinapodon felköszöntsenek.....


67%-os remélem te nem nevelsz gyereket mert a viselkedésed, stílusod egyszerűen vissza taszító....

jó példát biztos nem tőled látnának.....

uh remélem még csak egy lázadó tini vagy aki haragszik az anyjára mert az nem engedte el hogy tetkót csináltasson és most itt állsz bosszút másokon...az írásodból így jött leamúgy....

2012. máj. 7. 08:41
 26/26 A kérdező kommentje:

a többieknek köszi a választ amúgy!!



A későbbiekben meg a válaszadástól remélem az olyan tipusú emberek mint a 67%-os válaszoló remélem elkerülnek itt, mert csak helyet foglalt az irása de haszna nem volt....

2012. máj. 7. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!