Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti elítélitek azt ha...

Anyukák! Ti elítélitek azt ha egy anya a babájának turkálóból vagy vateráról (vagy bárhonnan ahol használt ruhák vannak) vásárol?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég érdekes megjegyzéseket tett miután megtudta,hogy az én 6 hós fiamon nem minden új.

Mert persze az övén igen.

Hát én nem szégyellem,mert egyrészt hamar kinő még most mindent,másrészt az őszintét megmondva nem mindig volna egy-egy szettért vagy ruháért 5000-7000-10000 ezer forintom.

Ti hogy gondoljátok ezt?


2012. máj. 28. 20:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekemnek mindene majdnem turis volt.Ő havonta 1 kilókat hízott sajnáltam volna az új ruhákat.Most egy éves,és most állt le úgy a súlynövekedése,hogy már merek neki újat is venni,vettem is sok mindent,na ezeket meg sokszor sajnálom,hogy leeszi,leissza,összefoltozza,összehomokozza...:D
2012. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat az értelmesebbeknek.

Azt a kérdést amit belinkeltetek és beszólógattok miatta nagy vagányan nem én írtam és nem is találkoztam vele.

Úgyhogy ez nem jött be és ha lehet az ilyen idióták és nagyokosok a jövőben kíméljenek.

Nem kötelező válaszolni,azt hittem ezt az ilyen okosak tudják...

2012. máj. 29. 14:03
 23/27 anonim ***** válasza:
28%
Mert a kérdésed aztán nagy szellemi teljesítményre vall :)))De a barátnőd nem tudja hogy itt szidod, mi?
2012. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nem a kérdésem utal szellemi teljesítményre,hanem a te reagálásod és hozzáállásod más emberekhez.

Ha a kérdést megpróbálod nem csak elolvasni,hanem értelmezni is (bár nem tudom fog e menni ez neked),akkor láthatod,hogy a barátnőmre nem tettem egy árva betűvel sem rossz megjegyzést csak közöltem,hogy érdekes megjegyzéseket tett.

De minek is magyarázkodok egy olyannak mint te?

Szóra sem kellene méltatnom az ilyen nagyképű,magáról sokat képzelő szellemi értelmiséget...

2012. máj. 29. 22:11
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
"Mert persze az övén igen. " Ó tényleg ebben nincs semmi rosszallás a barátnőd felé. De te biztos attól vagy boldog, hogy másokat ócsárolsz. Inkább vagyok "nagyképű", mint rosszindulatú és pletykás.
2012. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem óhajtok rád több időt szánni,úgyhogy a nagyképű válaszaiddal boldogíts mást!

Okos enged,szamár szenved!

És ezúttal a szamár nem én leszek...

2012. máj. 30. 08:47
 27/27 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság, iáá :)
2012. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!