Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti elítélitek azt ha...

Anyukák! Ti elítélitek azt ha egy anya a babájának turkálóból vagy vateráról (vagy bárhonnan ahol használt ruhák vannak) vásárol?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég érdekes megjegyzéseket tett miután megtudta,hogy az én 6 hós fiamon nem minden új.

Mert persze az övén igen.

Hát én nem szégyellem,mert egyrészt hamar kinő még most mindent,másrészt az őszintét megmondva nem mindig volna egy-egy szettért vagy ruháért 5000-7000-10000 ezer forintom.

Ti hogy gondoljátok ezt?


2012. máj. 28. 20:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy kell elitélni bárkit is azzal,hogy használtan vesz babaruhát.Én is használtan veszek ruhákat 10 hónaposomnak.Őszintén nincs pénzünk arra ,hogy 1700-2000 forintokat kiadjunk egy bodyért a H&M-be..Általában vaterán veszek cuccokat.A barátnőd pedig csak nagyzol.

2012. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ilyen szülő ássa el magát jó mélyen!:o))))

Jaj, ne viccelj! Csak igazán, igazán sznob és nagyképű ember ítélhet el ilyenért! Szerintem teljesen természetes, hogy turiból vagy vateráról vagy kölcsönből öltöztessenek egy babát. Persze jó néha ezt-azt újonnan megvenni!

Az én Lányom másfél éves és van egy ismerős ikerpár, akiktől kapjuk a ruhákat, rengeteget, gyönyörű állapotban. A Nagynéni pedig turi fanatikus (pedig megyei főbíró) és olyan ruhákat turkál a Lányomnak, hogy csak kerekedik a szemem. Gyönyörűek!

Amúgy a barátnődnek meg mondd nyugodtan, hogy persze, a Te babádon is minden új! Úgysem tudja cáfolni és ha az ő lelkivilágának ez jót tesz...:o)

2012. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Minden nap egy ilyen kérdés. Mindenki úgy és onnan öltözteti a gyerekét ahogyan akarja és tudja. Mit kell ezen lovagolni?

2012. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
54%
"Ti hogy gondoljátok?" Ez elárulja, hogy a tegnapit is te kérdezted. Óriási problémáid vannak.
2012. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, senkinek sem lenne szabad ítélkeznie. Sőt le sem nézem őket, sok ruháról meg sem mondani, hogy már hordták. És a testvérek? Barátnőd szerint nem is örökölhetnek egymástól? DE én sokat vásároltam vateráról, turikból és sajnos nagyon nem voltam a ruhákkal megelégedve. Sokat rá sem adtam azok közül amiket itt vásároltam. Találtam 1-2 jó helyet ahol nagyon klassz ruhákat lehet venni olcsón.
2012. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
őszintén szólva nekem még szimpatikusabb, aki használt ruhába öltözteti a gyerekét, mert fölöslegesen nem költ pénzt és a természetet is védi vele.
2012. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Nagyon sok ruhát kaptunk/kapunk kölcsönbe, és eszembe sem jutna, hogy ne adjam rá. Én mondjuk nem veszek használt ruhát, de ha kölcsön kapunk vagy kapunk valakitől, annak nagyon örülök. Az meg nem barátnő, aki ilyen megjegyzést tesz.
2012. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én nem sok új ruhát vettem még a gyerekekre. Ellenben tudom, hogy van, aki elítéli, ezért nem kötöm senkinek az orrára.

De szerintem amikor egy gyerekruha drágább, mint a felnőtt, és pár hónap alatt kinövi kevesen tehetik meg, hogy csak új ruhát adnak a gyerekre.

Nekem apu akadt ki rajta teljesen, amikor mondtam, hogy ne égessem már magam, mert megtehetjük, hogy veszek rendes ruhát a gyereknek. Ja, persze, ő kb. 5-ször annyit keres, mint én. Azóta nem mondom senkinek.

Kinek mi köze hozzá?

2012. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, mi is szinte csak használtat hordunk.
2012. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat en megtehetnem,hogy ujat vegyek csak a fiamnak mert kulfoldon elunk es a ferjem nagyon jol keres. De minek vegyek mindent ujonnan ha letezik olcsobb megoldas es ugyis olyan hamar kinovi a ruhat?

Most varom a masodik fiamat, az elso fiam altal kinott ruhak tokeletes allapotba vannak pedig legalabb fele turis.

Itt amugy is nagyon jo turik vannak.

Es a poen,hogy itt eloszor a ferjem fonokenek a felesege vitt el turiba ahova O is jarni szokott pedig ha valakik akkor Ok aztan tenyleg megtehetnek,hogy csak Gucci, Dolce& Gabanna es ilyen cuccokat hordjanak.

Nekem is van amugy egy ilyen "sznob" ismerosom. Nem mondja ki a velemenyet de a szemebol mindent ki lehet olvasni mikor egy masik kozos anyuka ismerosommel beszelgetunk a legujabb szerzemenyeinkrol.

2012. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!