Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni ha felpofozz...

Mit kell csinálni ha felpofozza a tanár a gyereket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 22:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Az igazgatóhoz fordulni, eljárást indítani
2012. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Fel kell jelenteni az Ombudsmannál.
2012. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
látleletet vetetni mindenképp
2012. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%

Megkérdezni a tanárt, miért tette.

Megkérdezni a gyereket, hogy látja.

Összesíteni.

Ha a gyerek hibázott, megmondani neki, hogy -megérdemelted, fiam/lányom.

Ha a tanár hibázott, igazgatói.

2012. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%

Miért is pofozta fel???

Mert nekem Anyám azt mondta,hogy ha egy tanár felpofoz,akkor otthon kapom a következőt.

2012. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Egy tanár ok nélkül nem pofoz fel egy gyereket sem!

Először kérdezd meg a tanárt,hogy miért tette,majd a gyereket is kérdezd meg. Ha a gyerek szemtelen volt,zavarta az órát,vagy más okból hibás volt,akkor adj a tanárnak igazat. A gyereket pedig neveld meg.

2012. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
27%

Meg kell várni munka után és jól összeverni!!!Csak ne legyen rá tanú! :)

Csak vicceltem..bár némelyik megérdemelné!

Igaz nincsenek könnyű helyzetben,mert elképesztően szemtelenek már ebben a korban is!


Mégis úgy gondolom,hogy semmi joga nincs megütni egy gyereket!!

Először is utána járnék mi történt,aztán feljelenteném!

2012. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Akik jönnek a feljelentéssel, azoktól kérdem, mit kell tenni, ha a gyerek üti meg a tanárt ok nélkül?

Lelkiismeretes leszel, és a gyereked is feljelented, elküldöd javító-nevelő intézetbe?

Felhorkansz akkor is?

Én láttam már diákot, ahogy a 70 éves, kedvességből ottmaradt, jól tanító nénikét meglökte, mikor elesett, még bele is rúgott, csak mert az ki merte hívni felelni.

Szóval Ti, akik jöttök azzal, hogy a tanárnak nincs ehhez joga, meg bíróság, meg rendőrség... a gyereketekkel szemben is szigorúak tudnátok lenni?

2012. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%

Te jó ég, nagyon kiakadtam, hogy ilyen sokan belenyugodnának, hogy a tanár pofozza a gyereket.

Hiába volt szemtelen a gyerek, vagy csinált akármit, olyan nincs, hogy megérdemelte. A tanárnak nincs joga a gyerekhez érni.

Válaszolva a kérdésre: ha nem is jelenteném fel, az igazgatónak tuti szólnék, és mindent elkövetnék, hogy az ilyen ne dolgozhasson többet gyerekek közelében.

2012. jún. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as. Azt gondolom, hogy az ilyen tanárverő gyerekek sem születtek ilyennek. Valahonnan tanulták az ilyesmit... Talán épp azoktól a tanároktól, szülőktől, akik az erőszakot alkalmazzák gyereknevelési eszközként.

9-es voltam.

2012. jún. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!