Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni ha felpofozz...

Mit kell csinálni ha felpofozza a tanár a gyereket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 22:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%

Pedagógus vagy? Problémáid vannak a szövegértéssel, de leírom mégegyszer, hátha most sikerül felfogni.

"... hogy a szülő jött a szeretettel, minden büntetés nélkül"

Pontosan arról írtam, hogy büntetni kell néha a gyereket, de vannak erre eszközök a testi fenyítésen kívül is. Csak ugye ahhoz némi energia, gondolkodás, kreativitás és empátia szükségeltetik.

2012. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
54%
Semmi gondom a szövegértéssel, csak végigdolgoztam több mint 30 évet gyerekekkel, van egy kis tapasztalatom. Van, hogy a bünti sem segít. Örülj, ha neked olyan gyermekeid voltak, akiket ezzel lehetett fegyelmezni, és sosem volt velük gond.
2012. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Én gyerek vagyok
2012. jún. 21. 10:29
 24/28 anonim ***** válasza:
20%
Szóval téged pofozott meg a tanár? Szólj a szüleidnek, hogy mi történt, őszintén meséld el az egészet. Remélhetőleg a szüleid minimum felkeresik az igazgatót. Ne hagyd magad, a tanárodnak nincs joga megütni téged, akármit is csináltál.
2012. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

És végül is mit csináltál???És mért kaptad?

De én a Te helyedben elgondolkoznék rajta,és megpróbálnám a saját javamra fordítani és tanulni belőle,hogy máskor ne kapj.

Tudod,később egy munkahelyen nem pofozkodnak ám,máshogy bűntetnek.És szabályok mindenhol vannak,ha nincs leírva,akkor is.és sajnos van,amit meg kell tanulni.

2012. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
29%

Jézusom, azt sem tudjátok mi történt, de ezerrel örültök a pofozkodós tanárnak és a gyereket hibáztatjátok. Hihetetlen, hogy minden válaszom 0%-os, ahol nem tapsikálok az erőszakos tanárnak. Értsétek meg végre, hogy a tanárnak nincs joga felpofozni egy gyereket, akkor sem, ha nincs kedvetek megnevelni a gyereketeket, és örültök neki, hogy a tanár majd jól lekever szerencsétlen gyereknek néhány pofont, 'oszt akkor majd talán otthon is kussol.

Kérdező, tényleg feltétlenül szólj a szüleidnek, a tanárod nem pofozhat fel téged, le is csukhatják miatta. (le is kéne)

2012. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy tanár nem szokott csak úgy pofonokat osztani. Nem mondom hogy helyes megoldás, de olykor tényleg csak ez hat. Ha a diák volt szemét akkor megérdemli, így majd megtanulja a rendet.
2015. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Rendőrségre kell menni, fel kell jelenteni a tanárt. A gyermekbántalmazás soha el nem évülő bűncselekmény. A testi fenyítést pedig a törvény szigorúan tiltja és büntető.
2016. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!