Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akarom ezt a babát, de mégis...

Akarom ezt a babát, de mégis meg kell ölnöm. Van rá esély, hogy a kis testét eltemethessem?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, védekezés mellett. Nagyon vágyom gyerekre évek óta. Kicsi korom óta arra készültem hogy egy nap anya leszek, most mégsem tarthatom meg a babám.

De olvastam itt a fórumon, hogy úgy dobják ki őket, mint a szemetet. Én ezt nem szeretném. El szeretném temetni, mint a gyermekemet. Azt hiszem könnyebben viselném a gyászt. Van erre lehetőség?


2012. jún. 6. 21:53
1 2 3 4 5
 1/49 betta55 ***** válasza:
100%
Nem temetheted el!Sajnálom,de idővel majd könnyebb lesz.
2012. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Az abortusz a 12. hétig van. A 12. héten 4-5cm-es. Ha akkor mész, darabokban szedik ki belőled. Ha korábban, akkor 1-2 cm-es.

Nézz meg egy két videót.

Sírhelyet csinálhatsz a magad megnyugtatására.

Kiadni tuti nem fogják, azt a 24. héttől szokták:(

2012. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem adják oda.
2012. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ne vetesd el. ha mar most igy allsz hozza, hogy gyasz es temetes, akkor nem tudsz rajta majd tullepni. inkabb te nelkulozz, de ne menj tonkre. ha most nem, de ha ismet terhes leszel, akkor meg fogod banni.
2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nincs rá lehetőség. Még annyira pici, mikor elveszik, hogy talán nem is látnál belőle semmi emberit (8. héten kb. cseresznye nagyságú, 11. héten kb. fél centi)...


Megkérdezhetem, hogy ha annyira szeretnéd, akkor miért nem tartod meg?

2012. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
24%

Tévedés, már egész kicsi korában is emberformájú. Én minden abortuszos nőnek odaadnám, hogy nézegesse, amit tett.

Miért akarod elvetetni? Csak nem beteg? Egyébként ne tedd.

2012. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
54%

:(( nekem egyik ismerosom otthon vetelt el, es a sok ver kozott ott volt a babaja:(( eltemette az udvarban:( azota sem tudta feldolozni!!! Sajnos a korhazban nem adjak oda szerintem sem :(

Kedves utolso! En most vagyok 10 hetes, de mar most 3 cm a picim, 11. Heten kb 4,5 cm mar.

2012. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
19%

Meg szabad kérdezni h miért nem tarthatod meg?

Amúgy sajnos igaz, darabokban jön ki, és egyből ki is dobják vagy megy naftalinba esetleg :(((

2012. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
86%
Bcsanat, utolso elottinek szolt. Igen, mar ilyenkor mindene megvan!!! Mar a 10. Heten is!!! Szoval latni lehet belole mindent! Kezecskeit, ujjait, labait, szemhejat, fulet, mindenet.
2012. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
41%
Ha annyira szeretnél babát, akkor miért védekezel???? Nekem ez nem összeegyeztethető! Aki babát akar, az igenis legyen tudatos és felelősségteljes. Az abortusz gyilkosság. Nem életigenlés. Megértem a ritka muszáj eseteket, nem vitatom, hogy néha szükséges, de akkor is gyilkosság!!!!!!!!! Elég szomorú egyébként, hogy annak a kis embernek az életesélye = egy galacsin szemétével....
2012. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!