Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akarom ezt a babát, de mégis...

Akarom ezt a babát, de mégis meg kell ölnöm. Van rá esély, hogy a kis testét eltemethessem?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, védekezés mellett. Nagyon vágyom gyerekre évek óta. Kicsi korom óta arra készültem hogy egy nap anya leszek, most mégsem tarthatom meg a babám.

De olvastam itt a fórumon, hogy úgy dobják ki őket, mint a szemetet. Én ezt nem szeretném. El szeretném temetni, mint a gyermekemet. Azt hiszem könnyebben viselném a gyászt. Van erre lehetőség?


2012. jún. 6. 21:53
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan, úgy sem fogja megtenni. Mert fél.

Fél attól, hogy a szüleivel beszélni kell, fél attól, hogy a pasiját ki kell dobnia, de attól nem fél, hogy mit tesz a gyerekével...

2012. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
84%

Vetesd el a gyereket és szakíts a pasival!


Bár (pontozzatok le nem érdekel,de nagyon fel tud idegesíteni mikor valaki ennyire buta) úgy sem fogsz semmit csinálni,hanem majd szenvedsz tovább a pasi mellett.Gratulálok,egy igazi lábtörlő vagy!

2012. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakítanod kell vele.

Ne gondold, hogy nem élhetsz nélküle! Tudom, hogy elsőre nehéz belátni, de Te egy egész ember vagy, egy önálló lény, akinek joga van normális életet élni, és meg is tudod csinálni.


Beszélj a szüleiddel. Tálalj ki nekik mindent őszintén. Lásd be a hibáidat, mondd meg nekik, hogy igazuk volt, de akkor te másképp láttad, mert szerelmes voltál. Mondd meg nekik, hogy szükséged van rájuk, legalább egy kis ideig, amíg talpra nem állsz. Vissza kell, hogy fogadjanak.


A babával kapcsolatban három lehetőséged van:


- Ha a szüleid jól állnak a dologhoz, szüld meg, és neveld a segítségükkel, legjobb tudásod szerint. El kell fogadniuk, hiszen mégis csak az ő unokájuk. Ne hidd, hogy gyerekkel már nem fogsz kelleni senkinek.


- Ha hallani sem akarnak a gyerekről, még akkor is ott a lehetőség, hogy megszülöd, és örökbeadod. Így nem kell megölnöd őt, és esélyt adsz neki egy normális életre, egy normális családban. Sok pár áll sorba, akinek nem lehet, hogy örökbefogadhasson egy gyereket. Te pedig esélyt kapsz egy új kezdésre.


- Csak ha az előzők nem működnek, akkor vetesd el. De készülj fel, hogy nagyon nehéz lesz a lelked.

2012. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
91%

Elfogod vetetni a gyereket és akkor szakítotok majd a pasiddal, ha ő kidob. Te soha nem fogsz vele szakítani. Miért? mert függsz tőle. Nem vagy önálló személyiség, gyerek vagy még nagyon, független a korodtól. Félsz megállni a helyedet, könnyebb ki és eltartatni magadat.

Dolgozni büdös lenne? mert arra nem válaszoltál. Nagyon sokan munka mellett jártunk egyetemre. Gondolom, nem az orvosira jársz.

Önállótlan vagy, buta és nagyon gyerek.

Neked nem való gyerek, nem is értem , hogy miért vágsz rá. Vagy csak a lelkedet akarod ezzel a szöveggel nyugtatni?

Csinálnál síremléket ennek a babádnak, szerinted a párod nem dobná a kukába?

Ennyi erővel pénzért is szexelhetnél idegenekkel, azok legalább nem terrorizálnak. Lenne pénzed, lakásod, önálló életed.

De te azért ragaszkodsz ehhez a férfihez, mert kisebbrendűségi érzésed van.

2012. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
86%
Utolsónál a pont!!!!
2012. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Mindenképpen lépj ki ebből a kapcsolatból. A babát akkor tartsd meg, ha úgy érzed mindent megadnál érte, képes vagy áldozatokat hozni érte, és később majd nem veted a szemére, hogy miatta mondtál le dolgokról.

Ha megtartod, valószínűleg a szüleid először ki lesznek akadva, de biztosan nem fognak elfordulni tőled. Lehet, hogy nap mint nap az orrod alá fogják dörgölni, hogy milyen buta, felelőtlen voltál, és hogy miért nem hallgattál a szép szóra. De valljuk be, igazuk van. Biztos nem lesz felemelő nap mint nap ezt hallgatni, de idővel, ha már meglesz a baba, és rájuk mosolyog, gügyög, szép lassan el fogják felejteni a negatívumokat.

A párod szerintem tuti fog még zaklatni, keresni, könyörögni, fűt fát ígérni, fenyegetni. De, ha már elhatároztad magad és egyszer elhagyod, ne nézz vissza, szedd össze magad, és minden támadását, kérlelését verd vissza.

Nem tudom hanyadéves vagy és mit tanulsz, van lehetőség halasztást kérni, átkérheted magad levelezőre, baba mellett is lehet tanulni, nyilván nehéz, és fárasztó, de csak egy-két év. Ha még az elején jársz, érdemes elgondolkodni, hogy abbahagyod, és inkább valamilyen szakképzést tanulsz. Gyes mellett vannak támogatott képzések. Amíg a kicsivel otthon vagy, eljársz tanfolyamra, lesz egy végzettséged. Ha kicsi 2 éves lesz, mehet bölcsibe (hamarabb is ha muszáj) és akkor mehetsz dolgozni. Ha már lesz állandó jövedelmed, kicsit spórolsz, elmehettek albérletbe, vagy fecskelakásra is lehet pályázni, sok városban létezik. X összeg befizetése után (pár százezer) a rászoruló (általában egyedülálló, gyerekesek) kap 4-5 évig lakást, ami alatt minimális megtakarítást fizet.

Ha elveteted, nem fogják kiadni, fentebb már írták az okokat. Emléktáblát lehet csináltatni, vagy itt a neten is van gyertyagyújtásra lehetőség. De ezekkel nem fogod könnyebben feldolgozni a veszteséget. Bár lehet hgoy segíthet.

Bárhogy is döntesz, nézz a tükörbe, és lásd hogy nem egy senki vagy akit bárki is földbe tiporhat, akivel bármit meg lehet tenni. Önálló emberi lény vagy Te is, saját akarattal, erővel. Szedd össze magad, ne másért, saját magadért, és ha úgy döntessz, akkor a babádért is.

Pakolj, hátra se nézz. A szüleidtől kérj bocsánatot, és segítséget.

Sok sikert.

Majd írd, hogy mi lett veled!

2012. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Hagyd a pasit!

Megér neked ennyit?

Akár elveteted a babát, akár nem, el fog hagyni. És az a jobbik lenne. Mert a végén téged is megöl. Ha nem fizikailag, lelkileg mindenképpen.

32hkm

2012. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom mennyi idős vagy,de egy éretlen kislány vagy még,semmi önbecsüléssel.Nőj fel! Muszáj,terhes vagy bármit teszel felnőttként kell kezelned a dolgokat,felnőttként kell döntened.Az ott a pocakodban egy élő kisember akiért te felelsz bárhogy döntesz.

Együtt vagy egy vadbarommal,sárba tiprod saját magad az önbecsülésed, a büszkeséged.Sohasem szabad engedni hogy megalázzanak,sohasem szabad engedni,hogy bántsanak,tehetnél ellene,tessék pakolj össze hagyd ott ezt a szadista emberszerű lényt,menj vissza a szüleidhez,beszéld meg velük a dolgod,mond meg hogy hülye voltál nekik volt igazuk,mert ez így is van,és kérd meg adjanak neked egy esélyt,majd mond el,hogy terhes vagy ha nem állnak melléd add örökbe.

Gyerek mellett is lehet tanulni,és dolgozni is később,és fogsz kelleni másoknak gyerekkel is,de a legfontosabb,hogy mindenféleképpen szakíts meg minden kapcsolatot ezzel az alakkal, a gyerek dolgot se mond el neki,nem érdemli meg,csodálom,hogy még mellette vagy.

keress egy olyan valakit aki megérdemel téged aki szeret és aki jól bánik majd veled,akinek szülhetsz nyugodtan gyereket.

Főiskolásként lettem terhes 20 évesen,de az én párom egy csodálatos ember soha nem bántott és tudom nem is fog,bármilyen fiatal is voltunk,megtartottuk, a szüleim mellettünk álltak a párom szülei az elején mindennek elmondtak engem,de aztán mellénk álltak,együtt neveljük a babánkat,tanulunk,párom dolgozik is lassan én is.

De egy ilyen alakkal nem hogy nem feküdnék le de ha egyszer kezet emelne rám,már elfelejthetne.Egy életed van ne szúrd el,hagyd ott,menj haza és utána döntsétek el a szüleiddel együtt,mi lesz a babával.Amúgy a 11 hetes kisfiam egy mini ember volt az uh-n volt mindene(ezt azoknak írtam akik azt mondták nem látszik belőle semmi). Bízom benne,hogy megfogadod a tanácsunkat és ott hagyod,és utána jól döntesz a szüleiddel együtt! Sok erőt kívánok! 22L

2012. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
28%

Igen, nekem is ez jutott először eszembe, hogy egy kitartott k. vagy. Nem a gyerek itt a legnagyobb gond, hanem az egész életed. A szüleid szakítottak veled, erre keresel egy pasit, aki eltart, de akit terrorizál, és nem is szereted. Erre nem nagyon találok szavakat.

Ha meg az abortusz gondolata ennyire fáj neked, akkor miért nem adod örökbe? 3-5 évet várnak meddő párok babára. Akiknek lehetne, de az Isten nem ad nekik, inkább az az ilyen ingyenélő k-nak, mint te vagy.

2012. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
57%

Hú, azért nem semmi válaszokat olvasok.

Az oké, hogy a kérdezőnek már rég le kellett volna lépni ettől a pasitól, de azért ne gondoljátok már mindenféle kurv..-nak.

Szerintetek egy "ingyenélő k...va" törődne vele, hogy egy abortusszal több vagy kevesebb?

Aki csak a pénz miatt van valaki mellett, az nem csinál ebből a kérdésből lelkiismereti ügyet.


Én linkeltem be azokat az oldalakat ,ahol talán kérhetnél segítséget (Bölcső Alapítvány, pl. abban is tudnak segíteni, hogy elvonulj a világ elől, amíg megszületik a baba. Ha más megoldás nincs, örökbeadással a te lelkiismereted is tiszta marad és a gyereked is jó körülmények közé kerül. Ha megtartod, akkor is tuti van segítség, csak utána kell járni, és a magad útját keresni.

2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!