Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akarom ezt a babát, de mégis...

Akarom ezt a babát, de mégis meg kell ölnöm. Van rá esély, hogy a kis testét eltemethessem?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, védekezés mellett. Nagyon vágyom gyerekre évek óta. Kicsi korom óta arra készültem hogy egy nap anya leszek, most mégsem tarthatom meg a babám.

De olvastam itt a fórumon, hogy úgy dobják ki őket, mint a szemetet. Én ezt nem szeretném. El szeretném temetni, mint a gyermekemet. Azt hiszem könnyebben viselném a gyászt. Van erre lehetőség?


2012. jún. 6. 21:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem tarthatod meg?
2012. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
48%
Le lehet minden normálisan gondolkodó embert pontozni, néha fáj az igazság...
2012. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
61%

Azért nagyon jó, hogy mindenki az erkölcsi magaslaton áll...


Valószinűleg nem jókedvében tenné ezt a kérdező, sőt...


De nem hiszem, hogy attól bárkinek jobb lenne, ha keserű, nehéz életük lenne, mert a nem várt gyerek tönkre vágja a lehetőségeiket. Nagyon irigylem azokat, akiknek van lehetőségük egy gyereket emberhez méltóan felnevelni, de könnyen lehet, hogy a kérdező gyerekkel azon gondolkozna, hogy ezen a héten a gyerek, vagy ő a párjával egyen... Nem hiszem, hogy ezzel bárki is előrébb jutna... Védekeztek, nem akartak még gyereket, maguk részéről amit lehetett, megtették ennek az esetnek az elkerüléséhez. És nem jött össze.


Ha a család éhen hal, vagy mehet a híd alá, a gyerek meg lelencbe, akkor neki hű de nagyon jó lesz? Nem arról van szó, hogy agyba-főbe csinálták, védekezés nélkül, hanem védekeztek...


És ne mondja senki, hogy egy gyerek három fillér, mert egyáltalán nem az. És akkor még nem is kapta meg azt az életkörülményt, ami emberhez méltó lenne...

2012. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
74%
Na, várjuk meg inkább mint ír a kérdező, nem kell rögtön komplett történetet kitalálni....én inkább arra szavazok, h beteg a baba.....de majd meglátjuk, ha esetleg ír róla többet....
2012. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
52%
Az a nagyon okos olvassa már el újra,mert igen is védekezett,úgy esett teherbe.
2012. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Aki kérdezte, hogy miért védekezünk, ha akarok gyereket. Akarok, mindennél jobban, de nem most, nem a mostani páromtól és nem ilyen körülmények között.

Sajnos nagyon rossz helyzetben vagyok. A párom uralkodó típus, nem lehet neki nemet mondani. Néha erőszakkal is érvényt szerez az akaratának. (Nem úgy kell elképzelni, hogy agyonver, nem nagyon, csak néha egy-egy pofon.) Tudom, hogy ez nagyon nem jó, nekem sem az, de nagyon függök tőle.

Neki már van egy gyereke, aki most 2 éves. Őt a volt barátnője neveli. Most nem akar másik gyereket. Én sem szívesen nevelnék vele gyereket, de valószínűleg véget is érne a kapcsolatunk, ha megtartanám a babát. (Nem is tudnám megtartani. Azt mondta, hogy ha nem vetetem el, majd ő tesz róla, hogy elmenjen magától)

Rettegésben élek, én ezt nem kívánnám a gyerekemnek.

Munkám nincs, még egyetemre járok. Mellette nem tudok dolgozni, mert a háztartást kell vezetnem. A sulimat is ő fizeti, laknom sem lenne hol. A szüleim messze laknak, de nem is tartom velük a kapcsolatot. Már az elején megmondták, hogy a párom rossz ember, de akkor én még elvakult voltam és nem hittem nekik. Apám azt mondta, hogy nem akar hallani rólam, ha nem hagyom ott. Nem hagytam, így már a családom sem törődik velem. Valószínűleg ők sem akarnák ezt a babát.

Ha megtartanám, elveszteném a fedelet a fejem fölül, nem lenne mit ennem, nem fejezhetném be az iskolát és egyedül maradnék a babával minden nélkül. Én ezt nem akarom a gyerekemnek.

2012. jún. 6. 22:31
 17/49 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
78%

Ennyire buta nem lehet egy egyetemista lány.

Jézus.

Van diákhitel, diákmunka, albérlet.

Te ettől a férfitól nem is akarsz szabadulni. Ha a gyereket akarná, nevetve megtartanád. Mivel nem akarja, így elveteted.

Nagyon-nagyon buta nő vagy. Ne haragudj, hogy ezt írom.

2012. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!Neked nem a babát kellene elsősorban elvetetni,hanem ettől a pasitól elmenekülni.Most még csak egy-két pofon,de mi lesz később!Csak sajnos mindegy mit mondok/dunk,mert aki hagyja magát bántalmazni az nem tud már normálisan gondolkodni...
2012. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon buta vagy. Te is látod, hogy ez így szar.

Fogjad szépen magad és beszélj a szüleiddel. Hidd el, vissza fognak fogadni. Egy szülőnek ez a dolga.

2012. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!