Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akarom ezt a babát, de mégis...

Akarom ezt a babát, de mégis meg kell ölnöm. Van rá esély, hogy a kis testét eltemethessem?

Figyelt kérdés

Teherbe estem, védekezés mellett. Nagyon vágyom gyerekre évek óta. Kicsi korom óta arra készültem hogy egy nap anya leszek, most mégsem tarthatom meg a babám.

De olvastam itt a fórumon, hogy úgy dobják ki őket, mint a szemetet. Én ezt nem szeretném. El szeretném temetni, mint a gyermekemet. Azt hiszem könnyebben viselném a gyászt. Van erre lehetőség?


2012. jún. 6. 21:53
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
92%
Így van,beszélj a szüleiddel.Térj már észhez,mert remek úton haladsz,hogy tönkre b@szd az egész életedet.
2012. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy visszafogadnának. Gyerekkel főleg nem. A világon senki nem akarja ezt a babát csak én. És a világon senki nem akar engem babával együtt :(

Szeretnék menekülni tőle, de nem merek. Nagyon félek, hogy mi lenne velem egyedül, semmi nélkül.

Sajnos a diákhitel nem megoldás. az maximum havi 50ezer Ft. Ha a tandíjat kifizetem, akkor marad 100ezer Ft 5 hónapra. Az még egy albérletre is kevés lenne, és akkor hol van még a kaja és a baba ellátása? A barátom biztosan nem segítene semmit, ő nem fizetne a gyerek után semmit. Gyerek mellett se dolgozni, se tanulni nem tudnék, nem lenne őt kire bíznom .

2012. jún. 6. 22:59
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is veteted, akkor is ott kell hagynod a pasit.
2012. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, hogy beszélj a szüleiddel, egy próbát mindenképp megér.

Legyél erős és merj kilépni ebből a kapcsolatból! Értem én az érveidet, de ne élj elnyomás alatt. Azt cselekedd, amire te vágysz és, amit te szeretnél, ne pedig mások kedve szerint. Ha most nem mered otthagyni, lehet nem fog merni évek múlva se. Meddig akarsz vele lenni? Amíg teljesen kikészít? A legszebb éveid vesztegeted el (bocs, hogy ezt mondom) egy mocsok férfi miatt. És lehet, hogy most a legszebb dolgot is elveszted, ami valaha történhet egy nővel.. a gyermekedet. Sosem fogod magad túltenni azon, ha elveteted. Ha akarnád, akkor menne biztos. De úgy, hogy más akarata miatt tennéd, biztos, hogy nem tudnád feldolgozni.

Gyerekkel (vagy anélkül), de a magad ura kell, hogy legyél végre!

2012. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképpen szakíts a "pároddal"

BESZÉLJ A SZÜLEIDDEL hidd el visszafogadnak, hisz a gyermekük vagy.

2012. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

El kell mesélnem az én storymat is ide a sok negatív után! Mikor megismerkedtem a párommal ugyan ilyen irányító típus volt! Sót! 1x majdnem meg is folytott, amit másnap nagyon megnánt de nem kért bocsánatot de egyszerűen éreztem rajta hogy alig bírt megszólalni és folyton a szavaimat itta... Nem vert ő meg soha, de tépte már meg a hajamat, a ruhámnál fogva hozzászorított a falnak felemelve fenyegetően...stb... Ő nagyon kettős személyiség, mert normál állapotában úgy tett mások előtt mintha minden nagyon jó lett volna. A napjainkat nem rettegésben éltem mert felületes beszélgetéseinket és terveinket meg tudtuk beszélni de sokszor vitatkoztunk, naponta többször is. Pesze azért mondogatta amikor megkívánt, hogy így úgy szeret... Aztán én is néha azt éreztem minden rendben van 2 perccel később POKOL. Teherbe estem...mikor kiderült el sem mertem mondani 2 napig mert ő állította hogy biztosan nem lehetek az, bár azt tudom, hogy ő szerette mindig is a gyerekeket és azt mondta félvállról hogy ő örülne ha lenne. Ezt úgy mondta hogy meg volt róla győződve, hogy nem vagyok terhes.. fél évvel előtte vigyáztam egy babára és mikor én kértem, hogy legyen bezzeg nem akarta. Hát sírva mondtam el neki mire ő meg nagyon örül, hogy apa lesz. Terhességem BORZASZTÓ VOLT!!! nem fogta meg a hasamat, ugyan úgy veszekedett velem, bár kezet nem emelt rám de eltaszított magától. Mindn héten 1x eljátszotta azt, hogy ő elmegy... undorodott attól hogy a hasam mozgott...emellett minden 4.-5. nap úgy tett mintha álompár lennénk és senki kívülálló nem mndta volna meg, hogy baj van. Megszületett kiislányunk 9 hónapja. GYÖNYÖRŰ! ELSŐ 3 HÉTBEN 180 FOKOS FORDULAT! egyszerűen a tenyerén hordozott mindket. Aztán újra előjöttek. szép lassan fokoaztosan...néhány hónappal később nálam elszakadt a cérna. És azelőtt a lábába csimpaszkodtam hogy ne menjen ki az ajtón most mikor a fejemhez vágta hogy ,,megy" én csak annyit kértem vissza ne jöjjön. Eltört bennem valami már és mikor pakolt meg se könnyeztem...akkor esett le neki, hogy ez már nem csak dráma. Sírt és kért, hogy velünk lehessen. Én akkor nem akartam de nem akartam mégjobban bántani se mert azért szerettem akkor is csak már belefáradtam a hülyeségeibe meg vitatkozésba, hogy ordít a babánk mellett is akár meg ajtókat csakod stb... (10 percre rá meg simogat meg mintha mi sem történt volna miközben a lelkemben még ott volt a lábnyoma ahogyan belerúgott a sok undorító szóval meg utána is volt zóval hajtépés...) Tehát amikor azt mondta hogy megváltozik csak ne veszítsen el minket végülis célt ért... Igaz 9 hónapos a kislányunk és nem évek csak fél év telt el, de azóta is minden nap csak kényeztet minket. A legjobb apuk! Mindenbe besegít!!! MINDENBE!!! Soha nem gondoltam volna, hogy változhat! Annyira boldogok vagyunk így.A kislányom már inkább apás és sokszor velünk alszik. Közben a mi kapcsolatunkat is intenzíven ápolgatjuk nehogy kihüljön. Boldog vagyok, pedig közel akkora szar helyzetben voltam mint amilyenben te lehetsz! Igaz most a párom nagyon szeretne belevágni a testvér projektbe és bennem a terhesség akkora kárt tett hogy egyszerűen félek újra terhesnek lenni. utáltam minden percét! elsősorban ő miatta!!!

Szerintem ha valahol érzed még, hogy szeret akkor még van remény, hogy változzon!!! Hazugág az, hogy nm lehetséges.

2012. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott,mert ez később csak rosszabb lesz!!Ilyen mellett egy percig nem maradnék.Beszélnék a szüleimmel,hogy mehetek-e haza.Szakítottatok....mikor a "párod" dolgozik akkor lépnék le minden cuccommal együtt.
2012. jún. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
92%

26-os válaszolónak:


A "gyerek miatt majd megváltozik" hozzáállás nagyon nagy lutri. Erre nem lehet alapozni, hiszen aki egyszer képes bántani a nála gyengébbet, az máskor is megteheti. Lehet, hogy most béke van. De mi lesz, ha majd jön valami probléma? Az ilyen emberek nem igazi családfők, az én szememben pláne nem férfiak. Egy férfi nem alázza meg a nőt, akit szeret. A pocakját, amiben a közös babájuk van, simogatja, nem pedig "undorodik tőle". Egy párkapcsolatba nem férhet bele sem a pofon, sem a hajtépés. És nem akkor kellene ezen elgondolkodni, amikor már úton a kisbaba. Egy gyerek egy életre hozzá köt a férfihoz, akitől fogan. Egy kapcsolat tönkremehet, ez mindig benne van a pakliban, de eleve ideggyenge pasitól gyereket vállalni a legnagyobb butaság a világon. Én azt sem értem, mi tart egy nőt egy ilyen ember mellett egyáltalán.


Saját magatok értékével sem vagytok tisztában. Senki nem érdemli meg azt, hogy bántsák. Abortuszellenes vagyok. De ugyanakkor azt sem tudom felfogni, hogy hogyan képesek nők ilyen szinten felelőtlenek lenni. Előbb csak a saját életüket teszik tönkre egy rossz párválasztással, de később már a gyerekeikét is. És a gyerek, ha felnő, viszi magával a mintát, amit lát, hogy az a természetes, ha apa bántja, alázza, érzelmileg zsarolja anyát. Mert anya mindent megbocsájt, azt is, amit már nem lenne szabad...

2012. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 26-os!


"Nem a tó a hibás, ha a kacsa nem tud úszni!"

Ne állíts olyat, hogy hazugság, amiket fentebb válaszoltak, hiszen ennyi ember már valószínűleg nem a levegőbe beszél, még ha ezt Te most nem is akarod látni, a rajtad lévő szemellenző miatt.

Igazad van, valóban eltört Benned valami, az önérzeted és a tartásod, ami egy NŐnek a legfontosabb tulajdonságai közé kell, hogy tartozzon.

A Te életed, úgy teszed tönkre, ahogy akarod, de ahhoz, hogy másokat is arra biztass, na ahhoz nincs jogod. Nagyon sajnállak ettől függetlenül. :(

Kedves kérdező!


http://www.youtube.com/watch?v=j_mT3-UQv4o


Ebben minden benne van. Hallgasd meg többször, és kérlek gondolkodj! Nagyon szomorú helyzet az, amiben most vagy, de nem reménytelen. CSOMAGOLJ!

Adj egy esélyt a szüleidnek!!! Hidd el, egy Apának a legnagyobb fájdalma, ha tehetetlenül kell néznie, ahogy a lányát terrorizálják. Mert ez az valljuk be. El tudom képzelni, hogy tehetetlen dühében mondta azt, amit mondott. Egy őszinte beszélgetést megér. Anya vagyok. 1 éves a kislányunk. El sem tudom képzelni, min mehet át anyukád. Hidd el Neki örökre a pici kislánya maradsz. Ezt a s.ggfej k.cs.göt azonban OTT KELL HAGYNI! A férfi nem szégyene, a 26-os válaszadó párjával együtt.

Én is átmentem ezen a helyzeten. Bár ütések, pofonok nem voltak, de a lelki terror is hasonlóan tud fájni. Egy idő után már elhittem én is, hogy valóban minden miattam van, minden az én hibám, és hogy kevesebb jogom van, mint az akkori exemnek. EZ BAROMSÁG! Emellett persze a környezetünkben mindenki tudta szinte, hogy megcsalt az az idi.ta. Sajnos akkoriban hiába mondták ezt el Nekem, nem akartam tudomásul venni, hiszen Nekem is volt egy kényelmes szemellenzőm. Oda fajult a helyzet, hogy azt álmodtam öngyilkos leszek. Mindez ráadásul meg sem ijesztett. Na akkor kértem szakember segítségét! Neked NEM KELL idáig eljutni, csak gondolkodj kicsit!

Nem hittem, hogy valaha boldog leszek, hiszen akkor még fogalmam sem volt róla, hogy életem legszebb évei állnak előttem. Megismertem a Párom, életem szerelmét, mint írtam egy éves a kislányunk. Az életem gyökeresen megváltozott, ma már tudom, hogy ugyanannyi jogom és lehetőségem VAN BOLDOGNAK LENNI, mint akárki másnak. A kapcsolatunk csodálatos, napról napra jobban építjük, támogatjuk egymást mind lelkileg, mind érzelmileg. Természetesen mindezt kölcsönösen.

Ezt csak azért írtam le Neked, hogy tudd, nincs lehetetlen, mindent meg lehet oldani, de ettől a szadista bar.mtól menekülni kell, amíg még lehet.

2012. jún. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

1. Szakíts ezzel a fatuskóval!!

2. Menj vissza a szüleidhez

3. Csak akkor vetesd el, ha nem támogat senki.

De a szakítást mindenképpen elsőhelyen javaslom, ahogy a többiek is, bárhogy is, a változás lehetősége borzasztó nagy lutri. Egy ember megváltozhat látszólag, akár évekre is...de ami benne van,az újra és újra elő fog törni! Hát ez van.

2012. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!