Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érezted már, hogy nem akarsz...

Érezted már, hogy nem akarsz magadnak szülni mégegy gyereket?

Figyelt kérdés
Mert a férjem alig foglalkozik a babánkkal, aki 10 hónapos.Nem játszanak, nem eteti, nem teszi tisztába. A fürdésnél velünk van, de igazából sokszor csak összeveszünk a gyerek feje fölött hülyeségeken, s ugyanez van a fürdetés utáni törülközésnél. Ő öltözteti, amyg én kaját csinálok kicsinknek. Olyan rossz, hogy én ezt rossz szemmel nézem. Szeretném őt elfogadni ilyennek, de szükségem lenne rá, jobban. Nem tudok vele beszélni erről, mert tuti megsértődne..És ha lasz még egy baba??? Meg fogok bolondulni segítség neélkül!!?
2012. jún. 9. 20:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, és ma már látok javulást:) Mert besegített. Elég nagy a házunk, és folyamatosan főzök, mosok, takarítok, vasalok..stb, amit biztosan más is, csak nem mindegy, hogy 80 négyzetmétert lát el valaki, vagy 200at, 2 fürdő, wc, stb.. ugyhogy erre is gondoltam. mert most már érdeklődik a babánk, kukázni akar, szekrényeket kipakolni, mikort nekem meg főznöm kellene..s utána meg persze összepakolni utána, mert amúgy mindketten rendszeretők vagyunk..De, köszönöm a válaszokat, mert ebben bízom én is, hogy talán minél jobban megy az idő, anál inkább megtalálják majd a hangot. s megpróbálom én is terelgetni apát..:)) köszi mindenkinek!
2012. jún. 10. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!