Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a spiralrol?...

Mi a velemenyetek a spiralrol? Vagy nalatok milyen vedekezesi modszer vallt be 2 gyerek utan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 16:30
1 2
 11/15 csazsó válasza:
Szia! Nekem is spirál volt feltéve,Lily Gold, ellenőrzés mellett,felhelyezés után másfél évvel terhes lettem.
2012. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A munkatársnőm lánya spirál mellett lett terhes, amit le sem vettek neki. Most 25. hetes terhes és a spirál éppen a melle alatt található. A terhesség nem problémamentes, 3. császár lesz ráadásul....én a megszakítá

2012. jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
folyt. Én a megszakításos közösülés mellett vagyok. Nálunk működik már 15 éve, és semmivel nem terhelem a szervezetemet. Mindkét gyerekünk akkor lett meg, amikor akartuk.
2012. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát nekem is volt spirálom a második gyerek után, de a fél éves ellenőrzésnél már 8 hetes terhes voltam, úgyhogy van egy harmadik gyerekünk is! Bár terveztük, de csak később, így csak szűk másfél év van köztük. Nem lehetett levenni, mert eltűnt az ultrahangos képernyőről, úgyhogy csak sima szülés után került elő valahonnan a méhüregből. Semmi gondot nem okozott a terhességnél. Bár talán a szinte állandósult derékfájás az orvos szerint azért lehetett. Meg elég sokat pecsételt egész terhesség alatt. Úgyhogy én nem bízom a spirálokban ezek után...
2012. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ja, és én tablettáztam 16 évig, csak az erős migrének miatt abba kellett hagynom, és elkötötték a petevezetékeimet.

Az előző voltam!

2012. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!