Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt hazudja hogy...

Ha egy nő azt hazudja hogy védekezik, de közben nem, az megbocsájtható? Mert ő gyereket akar, és nem érdekli hogy a másik fél nem.

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban, házasságban.
2012. jún. 25. 16:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nő megérdemli, hogy a férj elhagyja ahogy megtudja, hogy a nő átverte őt. Hiába az ő gyereke, ő nem akarta, és átveréssel rá lett erőltetve. Az a sajnálatos, hogy ezután még a férj lesz elítélve, és ő lesz a szemét mocsok ember, mert nem kell neki a saját vére. És ezt nő létemre mondom. Ha valaki ezt meg tudja tenni a párjával, az nagyon undorító dolog. De ugyanúgy elítélem azokat a nőket is, akik titokban fogamzásgátlót szednek, miközben a párjukkal "gyermeket terveznek". Ismerertem ilyet, ennek is válás lett a vége, miután a férj véletlenül rábukkant a fogamzásgátlóra. Akkor már 6 év sikertelen próbálkozáson voltak túl, és a férj kínjában mindenféle kivizsgálásra járt, mert a nő állította, hogy csak vele lehet a baj.
2012. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%
ulostó vagyok. Amit írtam az nem házas emberekre vonatkozik
2012. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az a véleményem, hogy az a megbocsátható, amit meg tudsz bocsátani. Lehet, hogy nekem, vagy a szomszédnak ez már megbocsáthatatlan vétek, lehet, hogy másnak nem.

Kérdéses, hogy milyen az a házasság, ahol ilyenre kell vetemedni. Mert ez tényleg aljasság. Viszont, ha a nő azt mondja, hogy nem érdekli a válás, csak a gyereke és apa nélkül is felneveli a gyereket, akkor oké, de akkor ne is kérjen semmilyen támogatást a férjétől a gyerek után. Az meg megint más kérdés, hogy egy lelkiismeretes férfi végig tudja ezt nézni, mert oké, hogy nem kellett neki gyerek, de azért mégiscsak az övé, és nyugodj lelkiismerettel én nem tudnék hátat fordítani a gyerekemnek, még akkor sem, ha nem akartam.

2012. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
87%
Na ez az fajta aki megérdemli ha utána elhagyják a pi--ba gyerekestül,pedig én nagyon elitélem ha valaki lelép,de ilyen helyzetben én is lépnék,ez szemétség a másikkal szemben.
2012. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de ez az egyik legundorítóbb húzás. Ha férfi lennék biztosan nem bocsátanám meg.
2012. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%

Nem tudnék megbocsátani. A hazugságot még csak-csak, de azt, hogy nélkülem döntöttek az életemről, azt nem.


40/F

2012. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
25%

Nyilván le kellett pontozni...

Várom a magyarázatokat, hogy mi olyan szörnyű volt a 16:56-os válaszban.

2012. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bocsájtható meg! Főleg,hogy megegyeztek,hogy 4-5 év múlva vállalak gyereket! Ha még tanul,akkor nem kell félnie,hogy kicsúszik az időből,és nem is tudja eltartani a gyereket. Egy hazug nő milyen gyereket fog nevelni? A férjet átveri,de a tartásdíjat majd elvárja tőle?

Ez a nő feleségnek is nagyon szánalmas.

2012. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
3. 16.56-os válasz van. Egyértelműsíthetnéd, hogy melyikre gondolsz, mert az én válaszom is akkor érkezett, de a te méltatlankodásod miatt nekem érkeznek levelek... Bár csak a tiéd van lepontozva a három válasz közül, de ezekszerint ez mégsem egyértelmű mindenki számára...
2012. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
22%
Nekem bezzeg sose írnak leveleket, pedig mindig szélsőséges nézeteket vallok. Micsoda mázlista vagy, ömlenek a privát üzenetek a bombázó anyukáktól.
2012. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!