Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt hazudja hogy...

Ha egy nő azt hazudja hogy védekezik, de közben nem, az megbocsájtható? Mert ő gyereket akar, és nem érdekli hogy a másik fél nem.

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban, házasságban.
2012. jún. 25. 16:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Amúgy, akik agya-főbe pontozgatják azokat a válaszokat amikkel nem értenek egyet, azoknak ez nagy élvezet?

Itt hasznos-nem hasznos válaszok vannak, nem pedig tetszik-nem tetszik. Adott volt egy kérdés, normálisan válaszoltam, nem fröcsögtem, mint néhányan, mégis lepontoztak. Érdekes.


Akit pedig miattam bombáznak levelekkel, elnézést kérek. A "zaklatók" meg állítsák le magukat.

2012. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
86%

Ez történt meg az egyik exemmel. Nagyon megromlott a kapcsolatuk, a nő azt mondta, szedi a tablettát, majd miután szakítottak, jött a hírrel, hogy 5 hónapos terhes. A srác visszafogadta, mert az ő gyereke is. Később eljegyezte a csajt, de kb 2-3 éves lehetett a fiuk, amikor szakítottak és a pasi vitte a fiút magával, a nő nem tudta volna felnevelni, se munka, se ház.

A kapcsolatot megmérgezte a csalás. Megbocsátotta neki, amit tett, de soha el nem felejtette.

2012. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Aki nem akar gyereket, az védekezzen.

Van gumi, fogamzásgátló, stb. Mind a két fél választhat magának, így, ha a fogamzásgátló nem használna, akkor még pl. az óvszer működhet.

2012. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Egyik védekezés sem 100%-os sajnos.
2012. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tudnam megtenni ezt a ferjemmel.

Pedig tavaj nyaron mikor a fiunk betoltotte a 2 evet mondtam a ferjemnek,hogy johetne a kisteso. O hallani se akart rola es en meg ugy voltam vele,hogy nehezen de elfogadtam. Gondoltam majd lesz teso ha O is keszen all ra.

Ez ev januarjaba meg O mondta,hogy nincs tobb vedekezes johet a teso. Azota mar 26 hetes terhes vagyok a masodik fiunkkal:)

2012. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
82%
33-as, azt nem gondolod komolyan, hogy egy házasságban gumit kelljen húznia a férfinak? Ezt nőként kérdezem.
2012. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!