Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt hazudja hogy...

Ha egy nő azt hazudja hogy védekezik, de közben nem, az megbocsájtható? Mert ő gyereket akar, és nem érdekli hogy a másik fél nem.

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban, házasságban.
2012. jún. 25. 16:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem megbocsátható. házasságban meg főleg nem.
2012. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 lulukaa4 válasza:
12%
Hát nekem erről pont fordítva van a véleményem..szerintem nem kellett volna összeházasodni ha nem akar családot..Oké, hogy hazudozik.. mert ős szeretne gyereket...És ha egy kapcsolatot egy házasságot tönkre tesz egy kisgyerek magyarul..Akkor abban semmi sem volt igazi...Mióta vagytok házasok?Oké ha 1-3 évig..De szerintem ha van rá pénz, eltudjátok tartani..Simán lehetne gyerek..A férj ne csak a saját érdekét nézze, hogy ő nem akar gyereket hanem a feleségéét is..Mert ő szeretne..Akor mindent a pasi kedvéért kell tenni?ha ő nem akar akor nem lesz ha a feleség akar akor sem le van szarva mert a férj nem akar..pf...Lekell ülni és megbeszélni..És az nem igazi férj, ahol gyerek születik és ott hagyja a családot..Erről ez a véleményem de szerintem még sok más embernek is..Oké hazudni nem kéne a feleségnek ilyenekkel...De mivan ha ő akkor lesz boldog igazán ha teljes lenne a család?Arra nem gondolsz?Na mindegy te döntésed beszéld meg vele a dolgokat, veszekedni ilyenen nem kell..Lekell üklni, és ha még nem szeretnél gyereket, de várhatóan majd szeretnél akor modn el neki...:))Hogy talán majd egy kis idő..De szépen:)
2012. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet csak a legsötétebb nő csinálhat, hiszen aki nem akar gyereket, az kényszerből sem fogja vállalni. Akkor viszont ott marad a gyerekkel egyedül, az életének gyakorlatilag lőttek. Pedig én is hallottam ennek egy variációját a környezetemben, 34 éves nő valami buliban összemelegedett egy helybelivel, védekezés persze nuku, hiszen ittasan nincs esze az embernek. Lett is belőle gyerek, amit a nő megtartott, a férfi pedig nem vállalt persze. A nőnek korábban volt egy hosszú kapcsolata, ami becsődölt, és ott találta magát egyedül 34 évesen, egyre kevesebb eséllyel a szülésre. Megoldotta, de most ott van teljesen egyedül a gyerekkel, akire rá se néz az apja.

A gyerektelen harmincasok a legveszélyesebbek, akik már elkezdenek bepánikolni.

A srácoknak ezért sem szabad mértéktelenül vedelni, vagy elindulni otthonról gumi nélkül, mert ez lesz belőle.

2012. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gerinctelen az ilyen nő, bár anyaként megértem, hogy valaki gyereket akar. Csakhát rákényszeríteni valakit arra, hogy apa legyen, ha teljesen elzárkózik a dologtól, nem jó megoldás, úgyis válással, szakítással végződik, ha meg mégis együtt maradnak, egész életében szenvedni fognak mindhárman. Apa a kényszer miatt, anya azért, mert elvesztette a bizalmat, a gyerek meg azért, mert apa sosem fogja szívből szeretni. Szerintem. Ugyanakkor ha a nő azért marad le az anyaságról, mert a férfit meg kell tartani, akkor majd idős(ebb) korában fogja bánni, de nagyon! A megoldás szerintem az, hogy a leendő szülők leülnek beszélgetni. A nő nyíltan elmondja, hogy neki gyerek kell, akit a férjétől akarja optimális esetben, de ha ő nem partner ebben, akkor továbblép, és keres magának olyan férfit, aki igenis akar tőle gyereket.
2012. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
71%
Az a kérdés, hogy akivel esetleg megtörténik, hogy meg tudja-e bocsájtani.
2012. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Megbeszélték, hogy ha a nő végez az egyetemmel, akkor jöhet a baba (ez csak példa). Nem majd egyszer, hanem 2 év múlva, 5 év múlva. A nő úgy tesz, mintha neki is megfelelne így, de mégsem és abbahagyja a védekezést.
2012. jún. 25. 16:45
 17/36 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy meg kell beszélni. Ha a nő most akar a férfi meg 5 év múlva, akkor legyen 2-3 év múlva. HA meg nem tudnak megállapodni, keressen másik férfit.
2012. jún. 25. 16:48
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
"De mivan ha ő akkor lesz boldog igazán ha teljes lenne a család?Arra nem gondolsz?" - kedves 12-es válaszoló, én alapban kétlem, hogy hazugsággal boldogságot lehetne szerezni az ember fontos kapcsolataiban.
2012. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
36%
Ha a pasi amúgyse akarja a gyereket,a nő meg eltudja látni és tartani EGYEDÜL,akkor megbocsájtható.
2012. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
100%
Az ő baja. Fogod magad és továbbállsz. Ha ő egyedül akar gyereket nevelni az az ő baja. Csak szegény gyerekkel szúr ki mert nem normális családban nő majd fel. De tégen nem terhel felelősség ebben az esetben és nem vagy köteles vele maradni.
2012. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!