Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van ehhez jogom?

Szerintetek van ehhez jogom?

Figyelt kérdés
van egy négy éves kislányunk,és nagyon szeretnék neki kistesót,viszont párom azt mondta, hogy még ne.Nagyon vigyáz,nehogy terhes legyek.Óvszerrel védekezünk. Kislányunkat rettentően imádja,de fél főleg a szüléstől, mert nálam komplikációk voltak az elsőnél, és kis híján ott maradtam. :( persze annak nagyon kicsi az esélye, hogy másodszorra is ez lenne, de hajthatatlan. Azt mondja, hogy majd pár év múlva,még ne, persze ha véletlenül becsúszna,imádná, de tervezettbe még nem szeretne másodikat.De amennyire vigyáz, becsúszni tuti nem fog sajnos, így az merült fel bennem, hogy ha iratok fel magamnak gyógyszert, és elkezdem szedni, és abbahagyom,ő nem tud róla, és terhes leszek az nagy szemétség lenne a részemről? Ő mondta, hogy ha becsúszna megtartjuk, meg imádni fogja.Szerintetek?
2012. júl. 4. 14:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe, mint a 8-as válaszolónak.

Egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy csak emiatt nem szeretne egyenlőre második babát.

És mikor akarná? Mekkora korkülönbséget szeretne a férjed a két gyerek között?

Én is puhatolóznék inkább.

2012. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legundorítóbb dolog, amit egy nő egy férfival megtehet, pláne ha szereti is!


Győzd meg észérvekkel inkább, de ilyent ne tegyél!!

2012. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az is nagy szemétség,hogy megfordult a fejedben,hogy átvered a férjed.Arról nem is beszélve mennyire nem tenne jót ha fogamzásgátlót kezdenél el szedni.

Beszéljétek meg, a kommunikáció nagyon fontos,biztos van más is a háttérben,hogy nem szeretne még második babát.Nem értem egy házaspár,miért nem tudja megbeszélni a problémáit,vágyait,legyél vele őszinte,hogy nagyon szeretnél,kérdezd meg Ő miért nem.

Gerinctelenség átverni a párod,és rossz vége is lehet.

2012. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!