Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők külföldön dolgoznak,...

Szülők külföldön dolgoznak, gyerekek itthon rokonoknál?

Figyelt kérdés

A kétségbeesés határán vagyok, van egy 4 hónapos és egy 20 hónapos kicsink, és reménytelen anyagi helyzetünk (rengeteg adósság, ami nagyrészt az anyósom váratlan halála és a második babánk érkezése miatt jött össze). Én már nem bízom abban, hogy itthoni körülményeink között ki lehet ebből mászni. Arra jutottam, hogy az egyetlen megoldás, hogy fogjuk magunkat a férjemmel, és keresünk munkát valahol más országban. Amiért legjobban fáj a szívem és a fejem, hogy a gyerekekkel mi legyen. Haza tudnám őket vinni a nagynénémhez, aki rajong értük, és akiben én is 1000% megbízok (kis koromban nekem is ő volt a bébiszitterem). Ha viszont vinnénk őket magunkkal, akkor idegen helyen, idegen emberekre nem merném őket bízni. Lehet, hogy túl sok rémtörténetet olvastam, de a hideg kilel a gondolatától is, hogy esetleg nem jól bánnak velük. Ha meg csak egy kereset van, és én otthon vagyok velük, akkor majdnem mindegy, hogy megyünk vagy maradunk. Ha itthon adnám őket bölcsibe, akkor sincs értelme visszamennem dolgozni, mert előbbre nem jutnánk, és úgy is alig látnám őket, és megint csak azon kéne agyalnom, hogy vajon mi történik velük egész nap...

Mit tennétek egy ilyen elcs.szett helyzetben? Van ennél jobb megoldás?


2012. júl. 13. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Külföldön is van bölcsi..Nem értem..itthon is idegen ovónőkre hagyod meg külföldön is! nem kell valakit felfogadni azért hogy vigyázzon a picikre..bölcsi,ovi..a gyerekekre meg ugy ráragad az idegen nyelv hogy jövőre jobban beszélnek mint Te!Vágjatok neki..de vidd magaddal a piciket!
2012. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lehet h külföldön is van bölcsi de 4hónapost beadni???
2012. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ja lehet velem van a baj de lehet jobb beadni egy bölcsibe mint itthon hagyni és elmenni több szézkm-re tőle..nyilván Én vok a hülye hogy igy gondolom..
2012. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja. meg a másik hogy még nem is találtak munkát a szülők..tehát mire találnak meg kimennek az egy kis szervezést igényel..ugyhogy nyilván nem holnap indulnak..
2012. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

komolyan, most azért lettem lepontozva, mert azt írtam, hogy egy ideig inkább éljen egy gyerek kenyeren és krumplin,minthogy hónapokra,akár évekre távol legyen a szüleitől????

komolyan ez már szánalmas ami itt megy....

2012. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
bár velem nem értesz egyet,nem én voltam. #12es
2012. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!