Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy bánt hogy örökké piszkálna...

Úgy bánt hogy örökké piszkálnak ezzel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5éves kisfiam és egy 2hónapos kisfiam születésül előtt 55-60kg voltam ,most meg 75kg körül mindig ezzel bántanak hogy jól meg híztam meg így úgy szoptatom még a kisfiam de valahogyan mégis fogyni szeretnék.de gondolom ha fogyok a tej is elmegy mit csináljak?
2012. júl. 16. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
türelem.Még csak 2 hónapja szültél.Lehet hogy nemsokára lemegy magától.Ha nem majd szoptatás után ledolgozod.Igazán nem szép hogy ezzel piszkálnak egy kismamát.
2012. júl. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NE FOGLALKOZZ VELÜK!!!!!

Szülés előtt én is 55-60kg voltam, most meg 73 vagyok. Nekem is volt aki megjegyezte, hogy jól meghíztam. Eleinte strapáltam magam és megmondtam, hogy: ésssssss???????? Vagy fogyózok vagy szoptatok szerinted melyiket válasszam??? Erre nem igazán tudtak mit mondani, de egy idő után feladtam, nekem jó volt a babómnak mégjobb, a párom, pedig azt mondta, ha lehet és nekem nem kellemetlen, akkor ne fogyjak le, mert így sokkal nőiesebb vagyok. Nekem nem volt jó, ezért kicsit fogytam a szoptatás után 65kg-ig. Ez a súly már nekem se volt rossz, és a páromnak is tetszett. A "súlyfelesleg" jót tett a kapcsolatunknak is.

Kitartás, ne fogyózz csak akkor ha téged zavar, de ne azért, mert mások csúnyákat mondanak.

2012. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. 2 hónapja szültél, inkább azt értékelnék. Gonoszkodóak az emberek. Vágj valamivel vissza.


Én 31 hetes babás vagyok, és engem is azzal piszkálnak, hogy "jaj mennyit híztál tuti nem fog lemenni, mekkora hasad lett" stb. Sokáig idegesített, most már elintézem annyival, hogy "fogyni nem fogyhatok, hol legyen a baba, a hátamon dudorodjon ki?"

2012. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nytimi ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! A gyerek az első! majd lemegy!! Én 32 hetes voltam mikor a keresztapám beszólt, hogy jó sokat híztam!( megjegyzem 6 kg plusz volt akkor rajtam)Én meg kapásból rávágtam, hogy kapd be, terhes vagyok, erre megsértődött, hogy hogy mondhatok neki olyat hogy "kapd be". Hát akkor így jártunk, most nem szól hozzám, de nem érdekel! :D

38+2 hkm

2012. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akinek nem tetszik,ne nézzen Rád!! :-) Én irigyellek!!!


Előfordul,hogy 1 év is beletelik,mire helyre áll az anyuka! Ha nagyon zavar a felesleg,akkor lazán el kezdhetsz tornázni- azért lazán,mert ha túl sokat vállalsz be,akkor attól savanyú lesz a tejed,amit a babád elutasít majd,és mivel a babának nem ízlik a savanyú tej,megszűnik a kereslet-kínálat,így csökken,végül teljes mértékben leáll a tejtermelődés!

Tehát szoptatás alatt is lehet tornázni,de csak okosan! Pl ha heti 3x tornázol fél órát úgy,hogy a torna végére nem leszel hulla,akkor nem lesz gond! Apránként pedig csinálhatsz majd többet is egy adott gyakorlatból!


És tényleg irigyellek!!! Szeretnék-ha nem is 75,de legalább 65 kg lenni!! Most csak 45-46kg vagyok :-(


Jó babázást!!! :-D


Üdv: 3lányos,10hkm

2012. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást aranyosak vagytok!!!
2012. júl. 17. 08:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én 3 éve szültem és még mindíg nem ment le a szüléskor felszedett kiló pedig rendszeresen sportolok is.Am 2 gyerek után természetes az h az ember testalkata megváltozik.Erősebb lesz a csontozata nagyobbak lesznek a mellei vagy másabb formájuak.Am 2 gyerek után az a 75kg az semmi.Van aki 50 kg ról hízott fel 120kg ra.te így vagy jó ahogy vagy 2 gyerek után meg az a 75kg nagyon is megfelelő testalkat.Aki ezzel piszkál annak mond meg h szüljön 2 gyereket és majd ha ő meg tudja tartani az 50kg ját 2 gyerek után is majd akkor piszkáljon.
2014. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!