Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Felháborító, és nagyon szomorú.

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 14. 13:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

felháborító és félelmetes..

sajnos hiába perel a család, úgyis a kórház és az orvosok nyernek, ahogy mindig..

2009. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szörnyű :(


Engem azért döbbentett ez meg, mert ahol engem császároztak ott azt mondták, hogy 3 napon belül székletnek KELL lennie, ha kell akkor segítséggel és nem engednek addig haza, amíg ez nem rendeződik.

2009. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú ami történt, belegondolva a férj és a babák sorsába ,kerülget a sirás. Hiába perelnek attól sajnos nem lessz jobb a helyzet. Még ha meg is nyerik ,, amit nem hiszek,, a babák akkor se kapják vissza az édesanyjukat.A férj pedig a feleségét. Remélem a felelősök azért megkapják méltó büntetésüket .SAJNOS HA BE IS KÖVETTKEZETT EZ A PRÓBLÉMA AZÉRT ÉSZRE KELLETT VOLNA VEGYÉK,ez nagyon nagy fokú figyelmetlenség volt részükről .Jól mondják ha nincs pénz nincs figyelem, magyarul le vagy sza.va.
2009. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
borzasztó, hogy ilyen ,,apróság" miatt történt ez. de mit várhatunk, ha olyan is előfordul, hogy a törlőrongyot hagyják a betegben. szegény hapsi, elveszti a feleségét, egyedül maradt a babákkal.
2009. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az OFF-ért, korábban közöltem a véleményemet is, de amellett, hogy hülye vagyok anatómiából, és én is császárral szültem, hogy lehet belevágni a vékonybélbe? Az ott fut??
2009. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"A méh fölött helyezkedik el a vékonybél (ileum nevű szakasza) és a vastagbél (colon sigmoideum), a méh mögött közvetlenül pedig a végbél (rectum) fekszik. Ezért van az, hogy a méhet a végbél felől is lehet tapintani."


[link]

2009. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is felháborító,és börtönben az orvos helye.Nem értek egyet azzal,hogy ember és Ő is hibázhat.Ezt csak az mondja,aki még nem volt érintett.NEM HIBÁZHAT!!!Ezért orvos,és nem lakatos vagy szabó.Ők hibázhatnak,az orvos ekkorát nem ami valaki életébe kerül.

Főleg ekkora hibát hiba sorozatot,hogy követhetnek el,hogy még rá sem jönnek mit hibáztak csak későn?

Én szülten egyet simán,meg volt 2 császárom.Az egyik után még egy évvel sem jöttem rendbe,azt hittem meg sem maradok annyira rosszul voltam.És nem foglalkozott vele egy orvos sem komolyan.Ahogy azt sem tudták megmondani miért voltam olyan rosszul,úgy azt sem mitől múlt egy egy év után.De néha még felkelni is alig tudtam a gyerekeimet a családomat ellátni.Nagyon félnék még egy császártól az biztos.

2009. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt vádaskostok,olvassátok el,amit írtam erről a szülésrovatba.Tettem ki egy "kérdést"
2009. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Linkeld be, hadd ne keresgéljünk!
2009. júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok. Megtaláltam mégis a kérésedet. Pont ezért írtam, amit írtam. Az ember, ha érintett felelőst keres, nehéz belenyugodni abba, hogy így elbánt velünk az élet. Higgyétek el, tudom, miről beszélek! A sajtó pedig mindig felerősíti ezeket a híreket néhány jól irányzott megjegyzéssel. Én nem védek senkit, ettől függetlenül azt gondolom, hogy az orvos sem mindenható. Az, hogy ki mit állít, és abból mi az igazság, utólag nehezen felgöngyölhető, bizonyítható, itt a tényeket kell kivizsgálni, figyelembe venni.

De szívszorító volt, ahogy az apuka nyilatkozott, mennyire várták a babákat, mindent előkészítve, és most egyedül kell megbírkóznia a hatalmas feladattal!

2009. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!