Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a cikkhez?...

Mit szóltok ehhez a cikkhez? Felháborító, és nagyon szomorú.

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 14. 13:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

De igen, az orvos is ember. Neki is lehet tévedni, ő is csinálhat rosszul dolgokat, hiszen emberből van... DE! Az ilyen esetek után önvizsgálatot KELLENE tartania és visszaadnia a diplomáját, hogy több ilyen tévedése ne lehessen!!! Nem tudom, hogy tudnak ezek az emberek újra és újra tükörbe nézni - "én nem hibáztam" nézéssel és újra meg újra bemenni a kórházba...Biztosan nincs lelkiismeretük:(((

A Jóisten mentsen meg minden kismamát a kezeik alól!

2009. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem sem mentett meg az ilyentől. Se magyarázatot, se elnézést, de még csak együttérzést sem kaptunk. Az orvos azóta is vígan dolgozik.

De akkor is azt mondom, nem tudhatjuk ebben az esetben mi, hogyan történt. Ki, kinek, mit, mikor mondott.

2009. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Lányok! Én elfogadom, hogy ők is hibázhatnak. De könyörgöm! Jelei voltak! Ha semmi, de semmi jele nem lett volna, hogy baj van és így nem veszik észre...

A férje ráadásul többször szólt is! Mi kellett volna még? Csupán annyiról van szó, hogy sz@rtak rá! Hogy azért e, mert nem volt foagdott dokija? Vagy azért, mert kétoldali munkaundoruk volt? Ez már nem számít! Nem figyeltek rá és így egy csona család maradt!

Bizony nem is hozza vissza az anyukát a perelés, de ha meg vannak a bűnösök, az a minimum, hogy soha többé nem praktizálhatnak! Ne legyen esélyük arra, hogy még egyszer tönkre tegyenek egy családot!

2009. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!