Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti felhútátok volna ezen...

Ti felhútátok volna ezen magatokat? Csak felfújom?

Figyelt kérdés

Reggel korábban ment be a férjem dolgozni, és itthon felejtett egy kulcsot...

én elmentem zuhizni és arra lettem figyelmes hogy valaki nyomja a csengőt...a 2 gyerek még aludt.

Úgy gondoltam nem nyitom ki, mert most törcsibe nyissak ajtót ????

aZTÁn mivel nem tágított és nyomkodta egyfolytába a csengőt törcsibe nyitottam ajtót és kiszoltam neki- hogy hiába nyomkodja a csengőt!!

Akkor mondta hogy a férjem itthol hagyta a kúlcsát és ezért jött.

Komolyan tök kiakadtam a férjemre hogy még el sem kezdődött a munka ideje, de valaki mást küld haza az itthon hagyott cuccáért és engem rángat ki a kádból , meg ébreszti fel a két gyereket a munkatársa a csengetéssel, holott végre eljutottam reggel odáig hogy lefürcsizzek...

kb 5 percre van innét a munkahelye amúgy.....

Amúgy meg tök ciki volt egy szál törcsibe a munka társa előtt...gondolom jót röhögött rajtaqm hogy egy idegbeteg törcsis nőt talált itthon....

felfújom vagy másnak is eldúrrant volna az agya????


2012. júl. 24. 09:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi ,szóval hogy világos legyen mindenkinek egy munkatársa jött el a kúlcsért...
2012. júl. 24. 09:25
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem húztam volna fel magam :D De ez én vagyok :D mindenki más és más :)
2012. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Párom melóhelyén úgy van,ha már bemegy ki nem tud jönni.(A rendszer irja h mennyi időre hagyja el a gyár területét. ) S az max 20perc lehet egy technikusnak,diplomásnak nincs korlátozva. S mi kb 30percre lakunk a gyártól,s még vissza is kellene érnie. Egyébként arra én is harapnék,ha valaki felébreszti a csengetéssel a kicsit. 2éves.. Lehet hogy szólnia kellett volna a férjednek,h bocsi dolgom van a Pistit elküldöm a lakáskulcsért. Bárki mondhatja h a kollegája a férjemnek.
2012. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem is tudom...az oké, hogy esetleg nem tud eljönni a kulcsért a férjed, de ilyenkor nekem is az a minimum, hogy a férj hazaszól, hogy drágám otthon hagytam a kulcsom, elküldöm érte Pistit (csak, hogy maradjunk a névnél) kb 10 perc és ott lesz. A kollégának szól, hogy kisgyerekek vannak így csak rövidet csengessen, az asszony úgy is tudja és vár. Na így rendben van, de ahogy leírtad érthető a dühöd. Bár a törcsis dolog szerintem annyira nem gáz, legalább a munkatárs napja jól indult.

Viszont a csengőnyomásra é is allergiás vagyok, pláne, ha alszanak a gyerekek. 2 gyerek mellett minden egyedül töltött perc aranyat ér. Így gondolom ezen szállt el az agyad.

Összességében szerintem nem túlzás, hogy kicsit eldurrant az agyad.

2012. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Törcsi, zuhizni, lefürcsizzek..Úristen!!
2012. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Én se húztam volna fel magam rajta. Kiszállok odaadom a kulcsot és visszamegyek a fürdőkádba. Csengőnk meg azért van, hogy használjuk. Ha zavar vagy bármi, akkor kikapcsolom.
2012. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen,felfújod!
2012. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 nittababy ***** válasza:
100%
Hát azért illet volna szólni a párodnak hogy elküldöm a munkatársamat a kulcsért!!ennyit megérdemeltél volna és nem törölközőben vártad volna legalább és nem égsz be előtte!!
2012. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Az én férjem tegnap szintén itthon felejtett valamit - felhívott (telefonom lehalkítva volt), hogy küld érte valakit, mikor jöhet az illető, felébredt-e már a gyerek. Egyébként meg a fürdőszoba ajtón ilyen esetekre lóg nálunk egy fürdőköpeny - igen hasznos.

Ui: Azért a helyesírásodon bőven van mit csiszolni :)

2012. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy hozzánk is akkor csengettek, mikor zuhanyoztam. kiszóltam, hogy pillanat, rögtön jövök, felvettem gyorsan a melegítőm és ajtót nyitottam.

Kicsit felfújod szerintem, de tény, hogy a férjed oda telefonálhatott volna, hogy a kollégája megy fel a kulcsért.

2012. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!