Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek el vagyok nagyon...

Szerintetek el vagyok nagyon késve gyerek ügyben? 34 éves férfi vagyok, és nincs még gyerekem. A párom akar majd. Ő 23. Nagyon jól elvagyunk.

Figyelt kérdés
Albérletbe vagyunk ahol itt a főbérlő is. Van adósságunk is. Mit tegyünk?
2012. aug. 7. 07:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem vagytok elkesve, a parod kora a mervado inkabb. Az en ferjem 46 volt amikor teherbe estem az elsö kismanoval, es 48 amikor a masodikkal.

Elöször rendezzetek az eleteteket, fizessetek ki az adossagokat es keressetek egy külön alberletet, a korotokbol kiindulva erre van meg legalabb 10 evetek. :)

2012. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Vipy ***** válasza:
A gyerekvállalást ha attól teszitek függővé, hogy milyen körülmények között éltek, akkor sosem lesz itt az ideje ... Nem tudom, fog-e változni a helyzetetek 5-10 év múlva. A szerelem elmúlik, s jobb esetben szeretetté alakul át. Egy gyermek összetart egy kapcsolatot, de szét is bombázhatja, ha valaki még nincs ráhangolódva. Én 37, a párom 24 éves.. egy 4 hónapos kislány anyukája vagyok. Albérletben vagyunk, a lakásomat most árusítja ki a bankom, van adósságom is, mit tegyek? Boldog vagyok!!! Szeretem a gyermekem, tényleg mindent, ami létszükség, és kicsit annál is többet megadunk neki. Manapság már nehéz tervezni, mert sosem jön el az az idő, mikor ideális lesz a gyermekvállalás.. a hitelektől nem lehet megszabadulni egykönnyen, de még mindig támogatják a gyermek vállaló szülőket. Megadják a lehetőséget, hogy otthon lehessen vele az anyuka 2 éves koráig... Ne legyetek elkeseredve, de ha tényleg jól megvagytok, gondolkodjatok el a gyermekvállaláson. Mert az még csak egy dolog, hogy szeretnétek, de mi van akkor... - és itt sorolhatnám a sok aggódó szülőnek készülő ember keserves sorait, hogy a próbálkozások és orvosi beavatkozások ellenére sem esnek teherbe... ne legyen így! De ha már te is készen érzed magad egy gyermekre, akkor ne halasztgassátok, tegyetek érte! :) Én a legjobbakat kívánom ehhez nektek!
2012. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elkésve. Nálunk is az anyagiak miatt vártunk a babával. ( a párom 37 , én 26 vagyok 19 hetes terhes. )

Mindenki mondogatta, hogy maaajd kaptok babaruhákat, babacuccokat. Naaa ezt meg kell hogy cáfoljam. Senki SENKI az ég adta világon nem segít pedig tudjàk, hogy az anyagiak miatt már elkezdtünk vásárolni. Mert könnyebb nekünk sokszor kevesebbet kiadni.

2013. jan. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért most a vélemények arányait nagyban befolyásolja,hogy szinte minden válaszoló hasonló szituban van,mint te,hogy a férj 35-40 körül lett Apuka.

Szerintem lassan babát kellene vállalnotok. Sokan csak arra gondolnak,hogy a születés pillanatában hogyan élnek,mi mindenük van meg, aztán kész. Tovább kellene gondolkozni. Lassan közelebb leszel a hatvanhoz,mire a születendő gyermeked felnő. A türelmed 50 felett már sokkal kevesebb,de ha minden igaz,akkor még csak egy 10-15 év körüli gyereked lesz. Nem könnyű...

De ti tudjátok. Csak azért NE jöjjön a gyerek,mert benne vagy a korban!


U.i: Szerintem a párodnak sem korai egyáltalán,tény,hogy ráér még,de minek?

Persze ha durva az adósság,akkor más a helyzet...

2013. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!